Reklama
https://h2poland.com.pl/

Panasonic nawiązuje partnerstwo ze złotą medalistką olimpijską – Malaiką Mihambo

Malaika Mihambo dołącza do światowej klasy sportowców należących do Teamu Panasonic, który z dumą pełni rolę partnera Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego od początku programu TOP podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Calgary w 1988 roku.

Panasonic nawiązuje partnerstwo ze złotą medalistką olimpijską - Malaiką Mihambo
Panasonic nawiązuje partnerstwo ze złotą medalistką olimpijską - Malaiką Mihambo

Partnerstwo firmy Panasonic z Malaiką Mihambo to wyraz wspólnego apelu o podjęcie działań na rzecz klimatu, którego celem jest zwrócenie uwagi i edukacja szerokiego grona miłośników sportu. Wykorzystując wspólną pasję do sportu, Panasonic wspiera olimpijkę w jej przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Członkowie Team Panasonic są wybrani zarówno ze względu na swoje osiągnięcia w sporcie, jak i zaangażowanie w podnoszenie świadomości na temat ważnych kwestii.

Reklama
oknonet.pl

 

Już od czasów szkoły podstawowej interesuję się kwestiami społecznymi i środowiskowymi. Potrzeba sprawiedliwości społecznej i klimatycznej, ochrona przyrody oraz autonomii i dobrostanu osobistego, a także niezaprzeczalna potrzeba poprawy warunków życia wielu ludzi na świecie to kwestie, które są bardzo bliskie mojemu sercu. Bycie ambasadorką Teamu Panasonic pomoże mi w dalszym promowaniu tych prawd, ponieważ odzwierciedlają one wspólne wartości, które łączą mnie z firmą Panasonic i jej zaangażowaniem w zrównoważony rozwój, lepsze życie i lepszy świat dla wszystkich – komentuje Malaika Mihambo.

Malaika posiada stopień licencjata z politologii i obecnie kontynuuje studia na stopniu magisterskim w dziedzinie nauk środowiskowych, obejmujących badanie efektywności energetycznej i gospodarki obiegu zamkniętego jako czynników zrównoważonego rozwoju. To, w połączeniu z jej zainteresowaniem inżynierią, sprawia, że Malaika jest doskonale przygotowana do roli ambasadorki Teamu Panasonic i wspierania edukacji innych osób w zrozumieniu i przyjęciu działań na rzecz klimatu.

Jej determinacja do rozwoju osobistego odzwierciedla się również w jej osiągnięciach na arenie sportowej, obejmujących złoty medal w skoku w dal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 r. oraz dwukrotne Mistrzostwo Świata w tej dyscyplinie. Malaika jest również autorką książki „Jump Yourself Free: My Path to Mindfulness and Inner Strength’”, skupiającej się na prowadzeniu zdeterminowanego życia, która została opublikowana w październiku ubiegłego roku.

Uznanie osiągnięć Malaiki zaowocowało zdobyciem tytułu „Sportowca Roku” przez trzy kolejne lata oraz uhonorowaniem jej tytułem „Athlete of Hearts” za jej działalność charytatywną na rzecz dzieci w ramach Malaika Herzsprung e.V., organizacji charytatywnej wspierającej dzieci ze szkół podstawowych poprzez członkostwo w klubach sportowych.

Jako światowy partner olimpijski, Panasonic mocno wierzy w ducha Igrzysk Olimpijskich i ich wyjątkową zdolność do łączenia ludzi w pozytywny i inspirujący sposób. Junichi Suzuki, Prezes i CEO Panasonic Europe B.V., komentuje: „Malaika to fantastyczne wzbogacenie dla naszej rodziny Teamu Panasonic. Jej charytatywna działalność na rzecz dzieci to doskonały przykład synergii między wartościami Malaiki a wkładem społecznym Panasonic. Jesteśmy dumni, że możemy ją wspierać w drodze do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku”.

Panasonic

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz