.
Reklama
ceo-shop.pl
.

Solis wyróżniony w skali globalnej – otrzymał znak „Top PV Brand 2021”

Solis został wyróżniony znakiem Top PV Brand 2021 dla falowników w USA, Brazylii, Kolumbii, Meksyku, Pakistanie, RPA, Holandii i Indiach. Wyróżnienie to zostało przyznane na podstawie wyników ankiet przeprowadzonych wśród instalatorów systemów solarnych na tych rynkach przez EUPD Research – instytucję z siedzibą w Bonn (Niemcy), zajmującą się badaniami ekonomicznymi i rynkowymi.

Solis wyróżniony w skali globalnej – otrzymuje znak „Top PV Brand 2021”
Solis wyróżniony w skali globalnej – otrzymuje znak „Top PV Brand 2021”

Na etapie zbierania danych w ramach badania „Global PV Installer Monitoring 2020/2021”, EUPD Research przeprowadziła wywiady z firmami z sektora solarnego na temat ich zwyczajów zakupowych, marek, z których regularnie korzystają oraz innych kluczowych zmiennych. Marka Solis osiągnęła doskonałe wyniki w zakresie preferencji klientów, świadomości marki, satysfakcji i rekomendacji marki. W wyniku pozytywnych opinii Solis uzyskał nominację w kategorii Top PV Brand (Czołowa Marka Fotowoltaiczna) w 2021 roku.

Reklama
oknonet.pl

 

Chociaż zmiany klimatyczne są globalnym zadaniem dla ludzkości, transformacja energetyczna odbywa się w każdym regionie na całym świecie. Jako globalny producent inwerterów, Solis posiada już doskonałą pozycję rynkową w różnych regionach na całym świecie i potrafi przekonać klientów swoimi produktami. Znak Top Brand PV, jako głos instalatorów, jest imponującym świadectwem doskonałej pracy na rzecz transformacji energetycznej – Markus A.W. Hoehner, założyciel i dyrektor generalny EuPD Research Sustainable Management GmbH.

 

Solis ma ugruntowaną renomę w całej Europie i cieszymy się, że już szósty rok z rzędu zostaliśmy wyróżnieni tą nagrodą przez EUPD Research. Od ponad 15 lat Solis skupia się na projektowaniu i produkcji wysokiej jakości inwerterów łańcuchowych, a fakt, że instalatorzy rok w rok głosują na naszą markę, potwierdza jakość naszych produktów i poziom usług. Oferując inwertery łańcuchowe o mocy od 0,7 kW do 255 kW, a także jednofazowe i trójfazowe inwertery hybrydowe do magazynowania energii w akumulatorach, z optymizmem patrzymy w przyszłość energii słonecznej w całej Europie – powiedział Sandy Woodward, dyrektor ds. sprzedaży na Europę w firmie Solis.

Nagroda przyznawana jest na podstawie „Global PV Installer Monitor” – corocznej ankiety przeprowadzanej wśród instalatorów PV na całym świecie. Otrzymują ją producenci modułów, inwerterów i magazynów energii oraz hurtownicy. Więcej informacji na temat przyznanej Solis nagrody Top Brand PV 2021 Award można znaleźć na stronie www.solisinverters.com

Źródło: pap-mediaroom.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz