Reklama
https://h2poland.com.pl/

Photonica – nowy producent komponentów fotowoltaicznych wchodzi na polski rynek z Menlo Electric jako pierwszym dystrybutorem

Photonica, nowy producent komponentów fotowoltaicznych, wspólnie z Menlo Electric jako swoim pierwszym oficjalnym dystrybutorem planuje zrewolucjonizować rynek solarny w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Photonica dzięki swojemu nowatorskiemu podejściu do tradycyjnych technologii solarnych dostarczać będzie wysokiej jakości produkty, a także promować innowacje w znanych dziś na rynku rozwiązaniach.

Photonica – nowy producent komponentów fotowoltaicznych wchodzi na polski rynek z Menlo Electric jako pierwszym dystrybutorem
Photonica – nowy producent komponentów fotowoltaicznych wchodzi na polski rynek z Menlo Electric jako pierwszym dystrybutorem

Menlo Electric z dumą ogłasza nawiązanie współpracy z Photonica, dynamicznie rozwijającym się startupem technologicznym z rynku fotowoltaicznego. Występując jako pierwszy, oficjalny dystrybutor marki, Menlo Electric chce przetrzeć szlaki dla procesu transformacji technologii fotowoltaicznych w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.

Reklama
oknonet.pl

Nadrzędnym celem marki Photonica jest uproszczenie procesu instalacji, optymalizacja wydajności i promowanie zrównoważonego rozwoju. Oferując wszechstronne rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby rynku, Photonica chce napędzać innowacje i ułatwiać powszechne wykorzystanie energii słonecznej na całym świecie.

W ofercie Photonica znaleźć będzie można szeroki zakres produktów oraz rozwiązań, które zaprojektowano tak, by spełniały wszelkie wymagania i potrzeby branży:

Systemy dla dachów spadzistych: zaprojektowane z myślą o maksymalnej kompatybilności i łatwości montażu, Photonica upraszcza proces projektowy i zwiększa możliwości związane z rozbudową.

Systemy dla dachów płaskich: zoptymalizowane pod kątem minimalizacji czasu instalacji, systemy te zapewniają instalatorom większą wydajność, zapewniając terminową realizację projektu.

Rozdzielnice elektryczne: Photonica wprowadza wstępnie skonfigurowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozdzielnice elektryczne, oferując ponad 20 predefiniowanych układów dla popularnych instalacji i niestandardowych rozwiązań dla specyficznych wymagań klientów.

Akcesoria: od skrzynek połączeniowych po akcesoria montażowe, Photonica zapewnia kompleksowy zestaw akcesoriów zaprojektowanych w celu zwiększenia wydajności i niezawodności systemu.

Systemy naziemne: zaprojektowane z myślą o trwałości i możliwości adaptacji, systemy naziemne Photonica oferują solidne konstrukcje wsporcze odpowiednie dla różnorodnych środowisk.

Photonica została założona przez zespół ekspertów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sektorze technologicznym, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki. Motywowana zaangażowaniem w rozwój i głębokim zrozumieniem wymagań rynku, firma stara się wprowadzać innowacje w tradycyjnym podejściu do komponentów fotowoltaicznych, starając się ustanowić nowy standard doskonałości w branży.

Mariusz Bałachowski, założyciel Photonica, tak podsumowuje genezę powstania firmy: Photonica narodziła się z chęci sprostania licznym wyzwaniom, stojącym przed instalatorami w sektorze fotowoltaicznym. Czerpiąc z naszych wieloletnich doświadczeń, spostrzeżeń i opinii branżowych, skrupulatnie opracowaliśmy gamę produktów zaprojektowaną w celu usprawnienia instalacji procesów i maksymalizacji wydajności.

0 1

Bartosz Majewski, CEO Menlo Electric, komentując nową współpracę podkreśla zaangażowanie firmy w zaspokajanie zmieniających się potrzeb instalatorów: Współpraca Photonica z Menlo Electric jest odpowiedzią na głosy tych, którzy stoją na czele transformacji zielonej energii. Obierając sobie prostotę i wszechstronność za priorytety, Photonica ma na celu wzmocnienie pozycji instalatorów i napędzanie postępu w sektorze energii odnawialnej.

Źródło: www.menloelectric.com

Menlo Electric
ul. Wołoska 5, Warszawa
www.menloelectric.com
[email protected]
Telefon: +48 800 003 010
Osoba kontaktowa: Krystyna Kacperska
[email protected]
https://www.facebook.com/menloelectric

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz