Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

OZE Biomar i BNP Paribas we wspólnym projekcie

Kredyt proponowany przez bank obejmuje kwotę do 120 000 zł przy okresie kredytowania 10 lat. Przy pomocy kredytu z BNP Paribas można sfinansować zakup instalacji fotowoltaicznej wraz z montażem, zakup pompy ciepła z montażem czy też banki energii. Wysokość raty można dopasować indywidualnie do potrzeb tak, aby była ona niższa niż obecnie płacony rachunek za prąd.

OZE Biomar i BNP Paribas we wspólnym projekcie
OZE Biomar i BNP Paribas we wspólnym projekcie [Źródło: oze-biomar.pl]

Fotowoltaika to niezwykle opłacalna inwestycja, która zwraca się po kilku latach, ale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie wszyscy są w stanie jednorazowo ponieść wydatki związane z montażem całej instalacji. Dostępne dotacje proponowane przez samorządy czy fundusze z Unii Europejskiej pozwalają na obniżenie kosztów, jednak nadal mówimy o konieczności posiadania środków rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Oferta BNP Paribas w idealny sposób dopełnia naszą i pozwala wszystkim chętnym zdecydować się na zasilanie energią słoneczną, płatności rozkładając na wygodne raty. A wszystko to przy minimum formalności! – mówi Marcin Biechowski, założyciel OZE Biomar.

Decyzja o przyznaniu środków zapada nawet w kilkanaście minut po złożeniu wniosku, a podpisanie umowy odbywa się online. Zapisy umowy kredytowej pozwalają na elastyczne nadpłacanie kredytu w dowolnej chwili lub też spłatę kredytu w całości we wskazanym przez klienta momencie – wiąże się to najczęściej z dofinansowaniem czy też z ulgami podatkowymi.

BNP Paribas od lat jest zaangażowany w walkę o poprawę środowiska. W 2017 roku bank zrezygnował z finansowania wszelkich projektów budowy nowych inwestycji związanych z węglem i rozpoczął proces wychodzenia z finansowania sektora węglowego i górnictwa. Jednocześnie firma zdecydowała się na szereg inicjatyw, które zmniejszają zanieczyszczenia czy emisję szkodliwych gazów cieplarnianych. Należą do nich zarówno akcje mające na celu zwrócić uwagę klientów na życie w duchu zero waste czy zmniejszenie śladu węglowego, choćby przez zmniejszenie ilości danych przetrzymywanych w chmurze, jak też większe kampanie – polegające m.in. na rewitalizacji zniszczonych lasów i sadzeniu roślin.

OZE Biomar od kilkunastu lat działa w sektorze odnawialnych źródeł energii. Zebrane przez lata doświadczenie pozwoliło firmie na zrealizowanie tysięcy projektów w całym kraju i zdobycie niesłabnącego zaufania klientów. Obecnie OZE Biomar ma w swojej ofercie także inne produkty, jak choćby pompy ciepła czy ładowarki do aut elektrycznych.

Źródło: oze-biomar.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz