Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Energia za free od GET FREE

GetFree to firma oferująca swoje usługi przede wszystkim na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizuje się w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła i klimatyzacji. Firma oferuje kompleksową obsługę klienta, zaczynając od wyceny instalacji, przygotowania indywidualnego projektu, wsparcia w pozyskaniu finansowania, aż do montażu, a przy tworzeniu projektu bierze pod uwagę dotychczasowe zużycie energii elektrycznej i cieplnej oraz rzeczywiste zapotrzebowanie.

Energia za free od GET FREE
Energia za free od GET FREE

Firma stale poszerza swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych rozwiązań energetycznych i jest na bieżąco z wszelkimi branżowymi nowościami, aby świadczyć usługi na wysokim poziomie. Fotowoltaika oraz branża energii odnawialnej to dla nich coś więcej niż praca – to również pasja. GetFree bardzo sobie ceni wartości ekologiczne i chce przyczyniać się do zmniejszenia emisji węgla, a tym samym chronić środowisko. Dlatego zdecydowali się na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych również na dachu swojej siedziby i są niezwykle zadowoleni z tej decyzji.

Wieloletnie doświadczenie Firmy sprawia, że każdy projekt, niezależnie od jego rozmiaru, realizuje sprawnie i profesjonalnie. Każdego dnia w GetFree czeka zespół ekspertów gotowych do zaproponowania indywidualnie dobranej oferty.

Zakres usług:

  •  fotowoltaika dla domu, firm, rolników
  •  systemy montażowe ESDEC
  • pompy ciepła
  • klimatyzacje
  • magazyny energii
  • darmowa wycena
  • indywidualny projekt instalacji
  • sprawny i solidny montaż zaprojektowanego systemu – tak, by móc najszybciej cieszyć się gotową instalacją

Firma GetFree na swoim koncie ma liczne pozytywne opinie od zadowolonych klientów, którzy w pozytywny sposób opisują efekty pracy. Wiedzę oraz umiejętności, które posiadają, potwierdzają też otrzymane certyfikaty.

Źródło: getfree.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz