.
Reklama
oknonet.pl
.

Columbus powiększa Zarząd

Michał Gondek został powołany przez Radę Nadzorczą na stanowisko Wiceprezesa Columbus Energy S.A. Nowy Wiceprezes będzie odpowiadał m.in. za rozwój Grupy Columbus również na rynkach zagranicznych.

Columbus powiększa Zarząd
Columbus powiększa Zarząd

Uchwałą Rady Nadzorczej z dnia 1 sierpnia br. w skład Zarządu Columbus Energy S.A. został powołany Michał Gondek, dotychczasowy Dyrektor Pionu Techniczno-Inwestycyjnego Spółki. Michał Gondek obejmuje funkcję Wiceprezesa Zarządu i będzie odpowiadał m.in. za rozwój Grupy Columbus za granicą oraz nowe inwestycje.

Reklama
oknonet.pl

Michał Gondek od 9 lat aktywnie uczestniczy w rozwoju Grupy Columbus. Jest autorem przełomowych projektów, inicjatorem i pomysłodawcą wielu ważnych inwestycji, dzięki którym Columbus odnosi sukcesy biznesowe. Mam ogromny szacunek do jego wiedzy i kompetencji, bo jest przede wszystkim ekspertem z zakresu energetyki. Jestem przekonany, że jego działalność w strukturach Zarządu nabierze jeszcze większej dynamiki, zwłaszcza w zakresie planowanej ekspansji Columbus za granicą – twierdzi Dawid Zieliński, Prezes Zarządu Columbus Energy S.A.

Powierzone mi dzisiaj stanowisko Wiceprezesa Columbus Energy jest dla mnie dużym wyróżnieniem i dziękuję członkom Rady Nadzorczej za zaufanie. Grupa Columbus jest jednym z nielicznych podmiotów na rynku nowoczesnej energetyki, który ma bardzo precyzyjnie określone cele i realizuje je ponadprzeciętnie szybko. Wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie w pracy w Grupie Columbus przełoży się na jeszcze większe zaangażowanie na szczeblu Zarządu – komentuje Michał Gondek, Wiceprezes Zarządu Columbus Energy S.A.

Michał Gondek od początku swojej ścieżki zawodowej jest związany z energetyką odnawialną. Z Grupą Columbus związał się w 2013 r., a w ostatnich latach pełniąc funkcję dyrektora obszernego Pionu Techniczno-Inwestycyjnego. Był odpowiedzialny m.in. za realizację inwestycji, rozwój produktów oraz wprowadzanie nowych technologii w Grupie. Przez ostatnie dwa lata pełnił też funkcję prokurenta Columbus Energy S.A. Od lipca br. jest Prezesem Zarządu spółki Columbus Energy a.s., działającej w Republice Czeskiej. Michał Gondek jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej na Wydziale Energetyki i Paliw. Ukończył także studia podyplomowe Executive MBA.

Źródło: columbusenergy.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz