Reklama
cleanpowerforall

Nowości w Soltec już dostępne

Soltec od 15 lat dostarcza komponenty fotowoltaiczne, firma stawia na nowoczesne i skuteczne rozwiązania, które są testowane przez specjalistów. Nie inaczej jest z najnowszymi premierami SunLink 450 W i SunPower P3 375 i 370.

Nowości w Soltec już dostępne
Nowości w Soltec już dostępne [Źródło: soltec.pl]

W ofercie firmy właśnie znalazły się wyczekiwane moduły SunLink 450 W oraz SunPower P3 375 i 370. SunLink PV to przede wszystkim moc, a SunPower innowacyjność technologii.

Moc SunLink PV

SunLink 450 W, to nie tylko wysoka moc modułów, ale także trwałość technologii i 30-letnia gwarancja na moc wyjściową. Dzięki technologii Half-Cell, w którą wyposażone są moduły, prosumenci odnotowują niższe straty energii spowodowane zacienieniem oraz niższe straty mocy na połączeniach ogniw. Wszystko to w przystępnej cenie.

SunLink PV to producent z grupy CEC (CHINA ELECTRONICS CORPORATION), który posiada ponad 16-letnie doświadczenie w produkcji ogniw fotowoltaicznych o wysokiej sprawności. Produkty są wytwarzane z wykorzystaniem sprawdzonych i przetestowanych na świecie technologii produkcji modułów fotowoltaicznych. Rozwiązania SunLink PV sprzedawane są w ponad 60 krajach na świecie. W Polsce są dostępne od ponad 10 lat i z powodzeniem funkcjonują na dachach wielu domów.

Nowoczesność SunPower

Moduły SunPower P3 375 i 370 zapewniają dostęp do najnowocześniejszej światowej technologii, którą wyróżnia wyższa wydajność nawet przy niskim natężeniu promieniowania słonecznego oraz odporność na obciążenia. Panele te zyskały tytuł Top Performer we wszystkich testach niezawodności DNV/GL, a dzięki wysoko przepuszczalnym antyrefleksyjnym szkłem hartowanym doskonale prezentują się na każdym rodzaju dachu.

Technologia SunPower jest wytwarzana i sprzedawana przez Maxeon Solar Technologies, globalnego lidera innowacji w zakresie energii słonecznej. Maxeon to spółka wydzielona z amerykańskiego koncernu SunPower, dzięki czemu bazuje na 35-letnim doświadczeniu.

Moduły charakteryzują się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych i są sprzedawane już w przeszło 100 krajach na świecie. Seria modułów SunPower Performance została uznana za najlepszą we wszystkich testach niezawodności przeprowadzonych w 2017 roku. Seria SunPower Maxeon otrzymała certyfikat Cradle to Cradle świadczący o zaangażowaniu firmy w zrównoważony rozwój i działanie na rzecz środowiska.

Źródło: soltec.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz