Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Menlo Electric jednym z największych dystrybutorów falowników Deye w UE

Menlo Electric to wiodący dystrybutor paneli fotowoltaicznych, baterii i falowników, który działa w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Teraz firma poszerzyła swoje portfolio produktowe o falowniki i baterie czołowego światowego producenta, firmy Deye.

Menlo Electric jednym z największych dystrybutorów falowników Deye w UE
Menlo Electric jednym z największych dystrybutorów falowników Deye w UE [źródło: www.menloelectric.com]

W 2022 roku firma Menlo Electric dostarczyła komponenty o mocy ponad 600 MW do 30 krajów, od Hiszpanii po Finlandię i od Wielkiej Brytanii po Liban. Menlo jest w pierwszej trójce europejskich dystrybutorów światowych liderów modułów fotowoltaicznych, Jinko Solar i Risen Energy. Jest także wiodącym europejskim dystrybutorem modułów i falowników JA Solar, Sungrow, SolarEdge i FoxESS. Teraz do tego starannie wyselekcjonowanego portfolio producentów dołączyły produkty marki Deye.

Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd. to firma założona w 2007 roku i notowana na giełdzie w Szanghaju (od 2021 roku). Jest jednym z chińskich przedsiębiorstw high-tech i spółką zależną Deye Group. Dysponując zakładem o powierzchni ponad 15 000 m 2 oraz kompletnym wyposażeniem do produkcji i testowania, Deye stało się głównym graczem na światowym rynku falowników fotowoltaicznych.

Linia produktowa firmy Deye obejmuje falowniki stringowe, hybrydowe, baterie i zestawy all-in-one (wszystko w jednym). W 2022 roku dostawy mikrofalowników firmy Deye przekroczyły 750 000 sztuk. Z kolei dostawy falowników on-grid osiągnęły 250 000 sztuk, a falowników hybrydowych – 330 000 sztuk, przy wzroście rok do roku na poziomie prawie 242,6% w całkowitych rocznych dostawach.

Klienci na całym świecie cenią produkty Deye za ich niewielkie rozmiary i lekkość. Firma jest znana z dobrej współpracy z generatorami i świetnego rozwiązania all-in-one z ładowarką EV. Falownik hybrydowy Deye jest największym na rynku (do 50 kW). Klienci Menlo Electric będą mogli również skorzystać z lokalnego, wielojęzycznego wsparcia technicznego oferowanego zarówno przez Deye, jak i naszych wewnętrznych ekspertów.” – wyjaśnia Marcin Zienkiewicz, Head of Procurement and Trading w Menlo Electric.

Menlo Electric to nasz główny partner dystrybucyjny na rynek europejski. Dzięki rozwiniętej sieci magazynów, klienci na całym kontynencie odniosą korzyści z dużej dostępności produktów, krótkich czasów dostaw oraz szybkiego dostępu do falowników i baterii Deye. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo przyczyni się do znacznego zwiększenia świadomości naszej marki w Europie” – dodaje André Zimmermann, Head of EU w Deye Inverter Technology Ltd.

W związku z rozszerzeniem oferty produktowej Akademia Menlo organizuje dwa darmowe webinary poświęcone produktom Deye:

13 kwietnia o 10:00 odbędzie się webinar po polsku: https://menloelectric.clickmeeting.com/861931512/register

14 kwietnia o 10:00 będzie miał miejsce podobny webinar w języku angielskim: https://menloelectric.clickmeeting.com/product-training-learn-about-hybrid-inverters-from-deye/register,km09

 

źródło: www.menloelectric.com

Menlo Electric
ul. Wołoska 5, Warszawa
www.menloelectric.com
[email protected]
Telefon: +48 800 003 010
Osoba kontaktowa: Krystyna Kacperska
[email protected]
https://www.facebook.com/menloelectric

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz