.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Mazowieckie domy energooszczędne

Współczesne budownictwo mieszkaniowe to przede wszystkim domy energooszczędne i rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego. To także domy szkieletowe, które jak żadne inne wpisują się w potrzeby i oczekiwania inwestorów, którym zależy na ograniczeniu do minimum zarówno czasu wymaganego na wybudowanie domu, jak i kosztów inwestycji.

Mazowieckie domy energooszczędne
Mazowieckie domy energooszczędne [źródło: ekopompaciepla.pl]

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, firma Ekopompaciepła oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym domy szkieletowe oraz murowane przeobrażają się w prawdziwe domy energooszczędne charakteryzujące się wysokim komfortem, oraz niskimi kosztami ich użytkowania.

Reklama
oknonet.pl

Energooszczędne domy szkieletowe i murowane – powiat legionowski

Firma Ekopompaciepła oferuje szereg ekologicznych, a zarazem energooszczędnych systemów umożliwiających niemalże bezkosztowe pozyskiwanie energii elektrycznej i cieplnej z odnawialnych źródeł – słońca, gruntu, powietrza. Dodatkowo firma oferuje nowej generacji instalacje wentylacji z odzyskiem ciepła. Rekuperacja umożliwia odzysk ciepła z zanieczyszczonego powietrza wywiewanego z obiektu i wykorzystanie go do ogrzania powietrza nawiewanego do pomieszczeń. Dzięki temu domy energooszczędne zużywają znacznie mniej energii na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz.

Instalacje dla domów energooszczędnych projektowane i wykonywane są na potrzeby obiektów nowo budowanych oraz obiektów poddawanych modernizacji. Wdrożone w trakcie modernizacji instalacje oparte o wysokowydajne pompy ciepła czy panele fotowoltaiczne pozwalają znacząco ograniczyć dotychczasowe koszty użytkowania nieruchomości, jednocześnie zmniejszając ilość generowanych przez nią zanieczyszczeń np. w wyniku pozyskiwania energii cieplnej przez spalanie paliw stałych. Ofertę domów energooszczędnych uzupełnia kompleksowa obsługa w zakresie projektu i montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji ogrzewania podłogowego. Wszystkie powyższe instalacje traktują w taki sposób, żeby jak najefektywniej wykorzystywały energię pochodzącą z otoczenia. Ich wysoką sprawność oraz bezawaryjne działanie gwarantują komponenty znanych i cenionych producentów.

Firma Ekopompaciepła wykonuje instalacje i systemy, dzięki którym domy są jeszcze bardziej komfortowe i energooszczędne.

Zasięg usług obejmuje województwo mazowieckie, w szczególności powiat legionowski. Tam zrealizowali większość projektów, wdrażając ekologiczne i energooszczędne rozwiązania w domach murowanych oraz domach wybudowanych w technologii szkieletowej. Firma stworzyła liczne rozwiązania dla remontowanych nieruchomości, jak również niestandardowe instalacje dla nowych domów. Decydując się na współpracę, inwestorzy mogą liczyć na kompleksową obsługę – od projektu, przez wykonawstwo, aż po serwis.

 

Źródło: ekopompaciepla.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz