Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Instalacja PV na dachu Warszawskiego biurowca

IBC SOLAR Poland oraz Preferowany Partner Premium, firma Soleko, wspólnie wykonały realizację instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku biurowego w południowej części Warszawy. Na potrzeby projektu IBC SOLAR Poland stworzyło kompleksowy projekt instalacji, a także dostarczyło 119 sztuk wysokiej jakości modułów PV.

Instalacja PV na dachu warszawskiego biurowca
Instalacja PV na dachu warszawskiego biurowca [źródło: www.ibc-solar.pl]

Firma Soleko pełniła rolę wykonawcy tej realizacji poprzez dostosowanie projektu do warunków lokalnych i zrealizowała montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy prawie pięćdziesięciu kilowatów.

Cały system stanowi innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko generuje oszczędności w postaci niższych rachunków za energię elektryczną, ale także wpływa pozytywnie na wizerunek budynku pod kątem ekologicznym. Warto również dodać, że panele fotowoltaiczne pochodzące od doświadczonego, europejskiego dostawcy, jakim jest IBC SOLAR, stanowią gwarancję efektywnego pozyskiwania przyjaznej dla środowiska energii.

Charakterystyka instalacji fotowoltaicznej:

  • Moc instalacji: ok. 50 kWp
  • Miejsce instalacji: Warszawa
  • Rozmieszczenie modułów: 119 modułów rozmieszczonych na dwóch różnych powierzchniach dachu.
  • Pierwsza część realizacji – konstrukcja na dachu płaskim: zastosowano konstrukcję z korekcją kąta do 15 stopni, co umożliwiło optymalne wykorzystanie promieni słonecznych. Na tej części dachu zamontowano 68 modułów fotowoltaicznych.
  • Druga część realizacji – montaż na dachu skośnym: instalacja, którą umieszczono na dachu skośnym, składa się z 51 modułów fotowoltaicznych, a montaż został dostosowany do naturalnego spadku dachu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Sprawdź naszą ofertę na ibc-solar.pl oraz  www.facebook.com/IBCSOLARPL

Źródło: ibc-solar.pl

IBC SOLAR Poland

Instalacje domowe i dystrybucja:
Maciej Drobczyk  +48 661 322 254
Mariusz Wilk +48 661 526 508

Instalacje komercyjne i przemysłowe:
Grzegorz Krawczyk +48 663 673 458

Farmy fotowoltiaczine:
Konrad Tolivia  +48 661 127 059

https://www.ibc-solar.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz