Reklama
bosch-homecomfort

Falowniki FoxESS – co je wyróżnia?

FoxESS to jeden ze światowych liderów w produkcji falowników i rozwiązań do magazynowania energii specjalizujący się w rozwoju, produkcji i dystrybucji produktów oraz rozwiązań z zakresu rozproszonego wytwarzania dla rynku PV i ESS.

Falowniki FoxESS - co je wyróżnia?
Falowniki FoxESS - co je wyróżnia? [Źródło: fox-ess.pro]

⇒ Czym charakteryzują się falowniki od FoxESS?

1. Gwarancja na produkt ⇒ producent oferuje 12 lat gwarancji w standardzie.

2. Wiarygodność ⇒ za FoxESS stoi kapitał Tsinghan Group, światowego giganta na rynku niklu i stali nierdzewnej z historią budowaną przez 40 lat.

3. Komponenty ⇒ producent dobrał komponenty produkcji japońskiej i koreańskiej, uznanych na świecie centrów jakości.

4. Polskie wsparcie techniczne ⇒ z siedzibą w Gliwicach, na które składa się zespół doświadczonych w branży ekspertów. Firma posiada własne stanowisko serwisowo-badawcze, gdzie szkoli z części praktycznej, a także daje możliwość sprawdzenia jakości wykonania falowników i ich uruchomienia.

5. Opatentowany, wydajny i cichy system chłodzenia ⇒ produkty posiadają unikalny system chłodzenia, który zwiększa odprowadzanie ciepła nawet o 30% w stosunku do innych produktów na rynku.

6. Pełna kontrola łańcucha dostaw dzięki własnym fabrykom

7. Kompletna gama produktów ⇒ pełny asortyment produktów od falowników stringowych 0,7 do 25 kW, przez falowniki hybrydowe, kontrolery ładowania, aż po baterie litowo-jonowe oraz wyłączniki przeciwpożarowe S-BOX dwu i czterostringowe.

8. Design i funkcjonalność ⇒ estetyczny wygląd produktów połączony z wysoką funkcjonalnością, m.in. dotykowy wyświetlacz LCD, bardzo proste menu, szerokie możliwości zdalnej konfiguracji połączone z funkcjami online i update.

9. Jakość wykonania ⇒ falowniki wykonano z materiałów przy pełnej kontroli procesu produkcji (zweryfikowana ilość usterek na poziomie 0,5% ).

10. Polska wersja językowa ⇒ opisy, dokumenty serwisowe i instrukcje oraz dedykowana aplikacja do falowników FoxESS są w języku polskim.

11. Wyświetlacz z klawiszem dotykowym do obsługi

12. Rozwiązania:

  • zastosowanie zalewania cewek dużej mocy krzemionkowym żelem to dodatkowy element chłodzący i zapobiegający korozji,
  • solidne wtyczki przyłączeniowe strony AC i możliwość zastosowania dużych przekroi przewodów (nawet do 25mm2 ),
  • szklane podkładki pod tranzystory całkowicie zabezpieczające oraz izolujące od ewentualnych łuków elektrycznych i kontaktu z radiatorem,
  • skręcane połączenia elektryczne i ograniczenie liczby szybkozłączy minimalizują praktycznie do zera luzy i przepalanie połączeń

13. Konfiguracja monitoringu w trzech krokach ⇒ połączenie rejestratora z wifi, utworzenie elektrowni, zeskanowanie kodu rejestratora.

14. Zdalna zmiana parametrów z konta instalatora, łatwa aktualizacja oprogramowania ⇒ m.in. parametrów takich jak język, norma, napięcia startu, ustawienia mocy czynnej, ustawienia limitu eksportu.

15. Podgląd konsumpcji własnej oraz możliwość limitu eksportu ⇒ wystarczy wyposażyć się w licznik Smart Meter marki CHINT oraz połączyć go z falownikiem za pomocą dwóch przewodów.

16. Proces reklamacji ⇒ szybki czas reakcji ze strony wsparcia technicznego, obsługa door to door, wymiana 1:1 wadliwych falowników, wynagrodzenie dla instalatorów w zamian za czas i pracę przeznaczone na demontaż wadliwego falownika / montaż nowego.

Źródło: fox-ess.pro

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz