Reklama
cleanpowerforall

FoxESS dostarczy do Polski ponad 300 MW falowników łańcuchowych

FoxESS Co., Ltd to globalny producent falowników fotowoltaicznych i światowy potentat z listy Fortune 500. Wnikliwi obserwatorzy tego rozgrzanego na całym świecie sektora gospodarki dostrzegają, że produkty FoxESS Co., Ltd, szybko zyskują miejsce wśród czołowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie komponentów fotowoltaiki.

FoxESS dostarczy partnerom w Polsce ponad 300 MW falowników łańcuchowych
FoxESS dostarczy partnerom w Polsce ponad 300 MW falowników łańcuchowych [Źródło: pap-mediaroom.pl]

FoxESS Co., Ltd działa w Polsce za pośrednictwem spółki FoxESS Polska Sp. z o.o., która dostarcza nowoczesne falowniki wysokiej jakości, gotowe do rozbudowy o magazyny energii, przewidując tym samym następny krok w sektorze OZE w Polsce zgodnie z przykładami płynącymi z sąsiednich, rozwiniętych rynków Europy. Nowoczesne rozwiązania, stabilna marka, najdłuższa na rynku gwarancja, niska awaryjność, możliwości obsługi zdalnej, a przede wszystkim polski serwis i wsparcie techniczne dla instalatorów sprawiają, że FoxESS Polska Sp. z o.o.  zyskuje zaufanie kolejnych klientów i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Odpowiadając na zapotrzebowania klientów na polskim rynku, FoxESS Polska Sp. z o.o. dostarczy klientom jeszcze w tym roku ponad 300MW falowników. Z puli dostaw zostanie także zaspokojona dominująca część popytu krajowego pochodząca od klienta indywidualnego na domowe instalacje fotowoltaiczne. Falowniki trafią do polskich dystrybutorów i dużych przedsiębiorstw EPC w ilości łącznej ponad 50 000 sztuk falowników, o mocach w zakresie 2-25 kW.

Najbardziej popularne spośród oferowanych urządzeń są falowniki trójfazowe o mocach 8 i 10 kW, które stanowią ponad 23% łącznego wolumenu zamówionego przez polskich klientów. To potwierdza dobre przyjęcie produktów FoxESS Polska Sp. z o.o. przez polskich klientów oraz dynamikę i rozwój globalnego biznesu FoxESS Co., Ltd wskazujący na przygotowanie i zaplecze koncernu, aby sprostać tym dużym oczekiwaniom w tak krótkim czasie.

Falowniki FoxESS Polska Sp. z o.o. są dostarczane do największych i sprawdzonych hurtowni fotowoltaicznych w Polsce oraz dużych klientów EPC. Kluczowymi klientami hurtowymi FoxESS Polska Sp. z o.o. są: KENO, Eco System, Menlo Electric, DOKO czy Sunprofi. Firmy te posiadają duży udział w polskim rynku odnawialnych źródeł energii. Produkty FoxESS Polska Sp. z o.o. oferowane są również przez dużych i rzetelnych graczy rynku instalacji domowych takich jak ESoleo (należące do Cyfrowego Polsatu), FG Energy, którzy doceniają niezawodność rozwiązań i prostą obsługę na każdym etapie – od uruchomienia, aż po monitoring instalacji.

Źródło: pap-mediaroom.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz