.
Reklama
ceo-shop.pl
.

BAUER i Redpoint podpisują umowę ramową o mocy 150 MW

BAUER Solartechnik, niemiecki producent modułów z siedzibą w Selzen koło Moguncji, oraz hurtownia Redpoint new energy z siedzibą w Werlte (Dolna Saksonia), reprezentowana przez odpowiednich dyrektorów zarządzających Andreasa Bauera i Hermanna Schmeesa, podpisali 22 marca 2021 roku umowę ramową o mocy 150 MW . Umowa obejmuje cały asortyment produktów firmy Selz i ma na celu dalsze pogłębienie i rozszerzenie długoterminowej współpracy z partnerem z Dolnej Saksonii.

BAUER i Redpoint podpisują umowę ramową o mocy 150 MW
BAUER i Redpoint podpisują umowę ramową o mocy 150 MW [Źródło: bauer-energiekonzepte.de]

Dobra współpraca w ciągu ostatnich kilku lat pokazała nam, że znaleźliśmy w BAUER niezawodnego partnera, który może zaoferować wysoką jakość, innowacyjność techniczną i niezawodność. Szczególnie biorąc pod uwagę bardzo niestabilny rynek fotowoltaiczny, są to dla nas kluczowe cechy umożliwiające planowanie biznesowe ukierunkowane na ciągły wzrost – mówi Hermann Schmees, partner zarządzający Redpoint.

Reklama
oknonet.pl

Redpoint new energy działa na arenie międzynarodowej jako hurtownia fotowoltaiczna i oferuje wszystkie komponenty niezbędne do kompletnej instalacji systemu słonecznego, od systemów magazynowania, przez falowniki, po skrzynki ścienne. Moduły fotowoltaiczne firmy BAUER są integralną częścią asortymentu i wraz z zawarciem umowy ramowej uzupełnią w przyszłości ofertę Dolnej Saksonii.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzięki tej umowie możemy dalej rozwijać współpracę z Redpoint. Podpisanie umowy jest logiczną konsekwencją wieloletniego partnerstwa między naszymi dwiema firmami i podstawą dalszej udanej współpracy – mówi Andreas Bauer, dyrektor zarządzający BAUER Solartechnik.

BAUER jest jednym z pionierów w branży i odegrał swoją rolę w uczynieniu energii słonecznej prawdziwą alternatywą dla energii konwencjonalnej. Już dziś BAUER jest firmą rodzinną, która jest synonimem solidności finansowej i niezawodnego partnerstwa. Od ponad 18 lat firma dostarcza swoim klientom moduły fotowoltaiczne: niezawodnie, terminowo i z ponadprzeciętną wydajnością.

Dzięki, ponad 18-letniemu doświadczeniu na rynku fotowoltaicznym i ponad 1335 MW zainstalowanej i sprzedanej mocy modułów, BAUER jest jednym z wiodących dostawców w tej dziedzinie. Zainstalowano już ponad 4000 systemów fotowoltaicznych, z czego 20 MW to systemy własne.

Źródło: bauer-energiekonzepte.de

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz