.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Aplikacja GreenCRM dostępna również w wersji mobilnej na telefony i tablety

Narzędzie do zarządzania procesem sprzedaży oraz relacjami z klientami GreenCRM otrzymało właśnie wersję mobilną. Aplikacja do tej pory była dostępna w wersji desktopowej na komputery stacjonarne lub laptopy. Obecnie użytkownicy mogą z niej korzystać również za pomocą urządzeń mobilnych takich jak telefon czy tablet.

Aplikacja GreenCRM dostępna również w wersji mobilnej na telefony i tablety
Aplikacja GreenCRM dostępna również w wersji mobilnej na telefony i tablety

 

Reklama
oknonet.pl

W ten sposób zyskują oni dostęp do wszystkich funkcjonalności – w tym wglądu do umowy, komponentów czy kalendarza systemowego – również poza biurem, np. u klienta podczas montażu instalacji. Jedynym warunkiem korzystania z wersji mobilnej GreenCRM jest dostęp do internetu.

System GreenCRM to narzędzie pomagające w uporządkowaniu procesów, poprawy relacji z klientami oraz zarządzania zespołem. Aplikacja została stworzona we współpracy z ekspertami branży fotowoltaicznej, by zapewnić użytkownikom możliwie jak najwięcej funkcjonalności wspierających procesy sprzedaży.

Aplikacja stale się rozwija i zwiększa liczbę dostępnych funkcjonalności. Obecnie pozwala między innymi na szybkie generowanie umów i ofert, projektowanie wizualizacji instalacji na zdjęciu lub mapie oraz wykorzystywanie narzędzi do automatyzacji procesów dla czterech różnych modułów OZE – fotowoltaiki, pomp ciepła, kotłów gazowych oraz klimatyzacji.

Dowiedz się więcej na: www.greencrm.io
Kontakt:
Piotr Mikrut Product Manager
tel.: +48 662 635 160
e-mail: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz