Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Ładowarka samochodowa od Eploo!

Samochody elektryczne to ekologiczna alternatywa dla powszechnych samochodów z silnikami spalinowymi. Posiadają szereg zalet, które nie tylko pozytywnie wpływają na środowisko, lecz także zwiększają komfort użytkownika. Jeśli chcesz cieszyć się jeszcze większą wygodą przy użytkowaniu swojego samochodu to w jego wyposażeniu nie może zabraknąć ładowarki.

Ładowarka samochodowa od Eploo!
Ładowarka samochodowa od Eploo! [źródło: www.eploo.pl]

Zaopatrzenie się we własną domową stację ładowania przynosi wiele korzyści jego właścicielowi. W naszej ofercie można znaleźć Wallbox o mocy 22kW z kablem typu 2, który dostępny jest w wersji z wtyczką lub gniazdem, w zależności od preferencji inwestora. Poniżej przedstawiamy cechy tego urządzenia:

  • Proste i szybkie ładowanie: Zapewnia przede wszystkim możliwość szybkiego ładowania w warunkach domowych, dzięki czemu właściciel pojazdu nie musi korzystać z publicznych stacji.
  • Łatwa obsługa: Nasza ładowarka to urządzenie bardzo łatwe w obsłudze. Dzięki obecności intuicyjnego, czytelnego ekran LCD możliwa jest szybka weryfikacja parametrów w czasie rzeczywistym.
  • Bezpieczeństwo: Wyposażenie urządzenia we wszystkie niezbędne systemy zabezpieczeń efektywnie chronią nie tylko samochód, lecz także samą ładowarkę przed uszkodzeniem czy przeciążeniem. Należą do nich m.in. czujniki nadmiernego natężenia, woltażu, przepływu, niskiego woltażu, ochrony przed wyciekiem czy ochrony DC.
  • Oszczędności: Korzystanie z ładowarki domowej to oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, które naliczane są na publicznych stacjach. Dodatkowo, możemy jeszcze zredukować te koszty poprzez ładowanie w taryfie nocnej, które jest prawie dwukrotnie tańsze.
  • Dowolność montażowa: Konstrukcja może zostać zamontowana na ścianie bądź na specjalnym słupku, zarówno wewnątrz jaki i na zewnątrz, co zapewnia dowolność oraz mobilność montażową.
  • Solidna, kompaktowa budowa: Urządzenie posiada szczelną i solidną obudowę, która wydłuża żywotność urządzenia. Ponadto, zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom.
  • Wielofunkcyjność: Ładowarka posiada wiele funkcji takich jak, możliwość zaplanowania ładowania, monitoring temperatury pracy czy też możliwość wyboru poziomu ładowania.
Reklama
oknonet.pl

Wejdź w poniższy link, aby sprawdzić naszą ładowarkę i zacząć ładować swój samochód szybko, wygodnie i tanio!
Produkty – ładowarka samochodowa Teison 22kW (eploo.pl)

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Sprawdź naszą ofertę na www.eploo.pl  oraz  https://www.facebook.com/eploopl

 

Źródło: eploo.pl

Eploo Sp. z o.o.
Mazowiecka 11/49,
00-052 Warszawa
tel. 571500336
e-mail: [email protected]
www.eploo.pl
https://www.facebook.com/eploopl
www.instagram.com/eploo.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz