Reklama
konferencjaeuropower.pl

Kongres Nowej Mobilności 2021 & Manufaktura Elektromobilności

PSPA zaprasza na Kongres Nowej Mobilności, czyli największe w skali kraju trwające trzy dni wydarzenie w temacie Elektromobilności i przyszłości sektora transportu. KNM 2021 odbędzie się w dniach 6-8 października na terenie Centrum Nauki i Techniki EC1, czyli największego centrum konferencyjnego w Łodzi.

Kongres Nowej Mobilności 2021 & Manufaktura Elektromobilności
Kongres Nowej Mobilności 2021 & Manufaktura Elektromobilności [ Źródło: pspa.com.pl]

Trwające trzy dni wydarzenie zaplanowane jest jako dialog branżowy, w czasie którego organizowane będą liczne warsztaty, posiedzenia grup roboczych oraz sesje pytań i odpowiedzi z interesariuszami rynku. Dodatkowo podczas kongresu będą premierowo przedstawiane raporty:

  • „Barometr Nowej Mobilności 2021”,
  • „Katalog pojazdów elektrycznych 2021”
  • „MADE II-oN POLAND”.

Organizator zaznacza, że po dyskusji branżowej w dniach 8 i 9 października 2021 r. Łódzka Manufaktura zamieni się w strefę elektromobilności. W ramach tego wydarzenia będzie można wziąć udział w licznych prelekcjach i debatach oraz warsztatach poświęconych ekologii, ochronie klimatu i oczywiście elektromobilności.

Na terenie Manufaktury odbędzie się także prezentacja aktualnie dostępnych modeli samochodów elektrycznych. Będzie to również pierwszy zlotu członków EV Klubu Polska. [czytaj także]

Do zobaczenia w Łodzi!

Więcej informacji o Kongresie Nowej Mobilności 2021 dostępne jest na stronie internetowej www.kongresnowejmobilnosci.pl.

Źródło: pspa.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz