Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Program lojalnościowy Resideo nagradza instalatorów

Program lojalnościowy Resideo nagradza instalatorów
Program lojalnościowy Resideo nagradza instalatorów (www.resideo)

Działanie programu lojalnościowego polega na przyznawaniu instalatorom jednego punktu za każdą złotówkę wydaną na produkty Resideo, który można następnie wymienić na nagrody. Dodatkowe punkty przyznawane są również za każdego nowego zarejestrowanego uczestnika poleconego przez instalatora (500 punktów) oraz za ukończenie szkoleń. Warunkiem uczestnictwa w programie lojalnościowym jest wyrażenie zgody na aktualnie obowiązujące warunki.

Proces rejestracji i przyznawania nagród:

  • Zarejestruj się na stronie i zaakceptuj obowiązujący regulamin: http://www.installer.honeywellhome.com
  • Aktywuj swoje konto.
  • Zbieraj punkty za zakup produktów Honeywell Home i Braukmann, rejestrując kwalifikujące się faktury.
  • Zbieraj dodatkowe punkty za polecanie nowych instalatorów do programu i udział w szkoleniach.
  • Aby zapisać się na szkolenie, przejdź do zakładki „szkolenia” na swoim koncie i wybierz dostępne szkolenie. Punkty zostaną przyznane po ukończeniu kursu.
  • Wszystkie zebrane punkty można następnie wymienić na różne nagrody – od bonów na zakupy, poprzez nowe produkty technologiczne, aż po produkty Honeywell Home.
  • Zebrane punkty muszą zostać wykorzystane w ciągu 12 miesięcy od ich przyznania.

Ponadto, program lojalnościowy oferuje instalatorom przedłużoną pięcioletnią gwarancję na wybrane produkty. Aby móc skorzystać z przedłużonej gwarancji, instalatorzy muszą wypełnić odpowiednią sekcję formularza rejestracyjnego.

W programie biorą udział instalatorzy, którzy zechcieli się podzielić swoją opinią i wrażeniami z uczestnictwa:

Chętnie uczestniczę w programie i bardzo się cieszę, że ludzie z mojej branży mają możliwość zdobycia tak fantastycznych nagród. Wiele korzyści niesie za sobą uczestnictwo, dlatego zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w programie – Tomasz Uliński.

Dzięki programowi, miałem dostęp do wspaniałych nagród i wielu szkoleń. Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w programie, który polecam innym ludziom z mojej branży – Artur Musiał.

Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na udział w programie. Udało mi się zebrać wystarczająco punktów, które wymieniłem na nagrody oraz mam dostęp do wielu przydatnych szkoleń – Krystian Janosz.

źródło: resideo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz