Reklama
https://h2poland.com.pl/

Dbaj o kulturę i dobre obyczaje przy ładowarce i daj znać do kiedy będziesz się ładował

Dzięki najnowszej aktualizacji aplikacji EV Klub Polska już dziś można meldować się (check-in) na stacjach ładowania, dając znać innym użytkownikom, do której godziny zamierzamy ładować swój pojazd. Ponadto klubowicze mają możliwość oceny stacji, oznaczenie jej mocy, zamieszczenie zdjęć, zgłoszenie awarii, czy też ustawienie się w kolejce do ładowania. Poza check-inami aktualizacja umożliwia zaparkowanie swojego pojazdu w wirtualnym garażu oraz podzielenia się galerią najlepszymi zdjęciami swojego EV oraz jego historią.

Dbaj o kulturę i dobre obyczaje przy ładowarce i daj znać do kiedy będziesz się ładował
Dbaj o kulturę i dobre obyczaje przy ładowarce i daj znać do kiedy będziesz się ładował

Obecnie każdy użytkownik samochodu elektrycznego ma zainstalowanych na swoim smartfonie szereg aplikacji ułatwiających mu korzystanie z elektryka. EV Klub Polska widząc rynkowe potrzeby stworzył narzędzie, które ułatwia znalezienie ładowarki oraz szybkie sprawdzenie jej mocy, aktualnych cen za ładowanie, dostępności oraz wielu innych parametrów bez konieczności przełączania się pomiędzy aplikacjami operatorów. Jest to znaczące udogodnienie, które docenia coraz więcej użytkowników.

Reklama
oknonet.pl

Wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji, wprowadzono szereg nowych udogodnień. Wśród najważniejszych wymienić można możliwość zameldowania się na stacji (tzw. check-in), aby poinformować innych użytkowników, że w danym miejscu ładuje się pojazd. Dodatkowo użytkownik może ocenić stację ładowania, zaznaczyć jaką moc dawała ładowarka, a także może dodać zdjęcie stacji czy napisać komentarz. Ponadto wprowadzono garaż użytkownika, w którym można uzupełnić dane na temat eksploatowanego pojazdu, jak też dodać galerię zdjęciową swojego EV. Dodatkowo, w ramach aktualizacji aplikacji, EV Klub Polska uaktualnił również mapę stacji ładowania oraz wprowadził poprawki optymalizujące działanie aplikacji.

Naszą ambicją jest stworzenie produktu dostosowanego do potrzeb wszystkich użytkowników EV. Po ostatniej aktualizacji, mogą już oni korzystać z nowych funkcjonalności takich jak check-in’y, ocenianie stacji ładowania, dodawanie pojazdu do profilu czy aktualna mapa stacji ładowania. To jednak nie koniec. Już niedługo wprowadzimy kolejne funkcje. Chcemy stworzyć produkt, który z jednej strony będzie wspomagał użytkownika, a z drugiej oferował szereg benefitów. Część z nich już teraz można wykorzystać jak np. zniżki na ładowanie, detailing, zakup wallboxa, wymianę opon czy rabaty na noclegi w hotelach – komentuje Łukasz Lewandowski, Koordynator EV Klub Polska.

Etykieta przy stacji ładowania

Elektromobilność to w Polsce jeszcze młody rynek, którego standardy i kulturę muszą wypracować użytkownicy. Dlatego oprócz wirtualnego meldowania się na stacjach ładowania EV Klub Polska stworzył również fizyczną etykietę informującą w przejrzysty i czytelny sposób o zasadach korzystania z ładowarek. Etykietę można otrzymać podczas spotkań EV Klub Polska MonthlyMeetUp, czy zlotów klubowych.

Wśród benefitów członkowie EV Klub Polska mogą również skorzystać ze 10% zniżki na ładowanie w sieci GreenWay oraz 10% rabatu w sieci GO+EAuto. Skorzystanie z promocji jest bardzo proste. Wystarczy wygenerować w aplikacji EV Klub Polska kod rabatowy i wpisać go w panelu klienta na stronie operatora.

Docelowo, aplikacja wspierać będzie użytkowników także za pomocą komunikatora, który umożliwi bezpośredni kontakt z innymi kierowcami, w tym wyszukiwanie ich po numerze rejestracyjnym, jeżeli np. w przypadku, kiedy zajmują ładowarkę. Wdrożone zostaną także takie funkcjonalności, jak: forum – miejsce wymiany wiedzy i opinii, ankiety – system do realizowania badań i system punktowy – za aktywność w aplikacji przyznawane będą nagrody.

Dowiedz się więcej: www.EVKlub.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz