Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Zostań Autoryzowanym Partnerem Serwisowym

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów firma ERKUL sp. z .o.o. jako doświadczony importer HVAC, poszukuje autoryzowanych partnerów serwisowych do swoich zaawansowanych pomp ciepła. Nasze produkty cechują się nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, ale również estetycznym designem i ekologicznym podejściem do ochrony środowiska.

Zostań Autoryzowanym Partnerem Serwisowym
Zostań Autoryzowanym Partnerem Serwisowym

 

Zapraszamy do współpracy partnerów serwisowych do obsługi pomp ciepła marek: Cooper&Hunter, Olimpia Splendid oraz Kaysun.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej rosnącej sieci serwisowej i zaoferować swoje profesjonalne usługi w zakresie serwisu i naprawy pomp ciepła, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

Współpraca z naszą firmą dla autoryzowanego partnera serwisowego oznacza korzystanie z naszego wsparcia, wiedzy i doświadczenia. Zapewniamy odpowiednie szkolenia i materiały techniczne, aby partnerzy serwisowi mogli skutecznie obsługiwać i serwisować urządzenia. To pozwoli na profesjonalne i kompleksowe wsparcie dla klientów korzystających z pomp ciepła naszych marek.

Razem możemy działać na rzecz ochrony środowiska i przyszłości naszej planety.

Dołącz do nas i zaoferuj swoim klientom najlepsze rozwiązania w zakresie pomp ciepła!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz zostać autoryzowanym partnerem serwisowym do pomp ciepła, skontaktuj się z nami już dziś:

Władysław Oliszewski / Koordynator sieci APS
email: [email protected]
kom. 534 887 664

Cooper&Hunter Poland
Warszawa, ul. Stanisława Bodycha 18
www.cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz