Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Udogodnienia dla Instalatorów – w jakie urządzenia warto zainwestować?

Wraz z coraz większym zapotrzebowaniem na efektywne i wydajne systemy grzewcze, rośnie również potrzeba innowacyjnych rozwiązań ułatwiających pracę instalatorom. Stały się one bardzo istotnym narzędziem - zapewniają efektywność i oszczędność energii, a także ułatwiają instalatorom pracę poprzez zwiększenie szybkości, precyzji oraz niezawodności procesu instalacji.

Udogodnienia dla Instalatorów - w jakie urządzenia warto zainwestować?
Udogodnienia dla Instalatorów - w jakie urządzenia warto zainwestować?

Nieodpowiednio zainstalowany system grzewczy może prowadzić do szeregu problemów, które nie tylko mogą być uciążliwe dla użytkowników, ale również generować dodatkowe koszty związane z naprawami i utrzymaniem. Warto więc nie tylko poszukać certyfikowanego instalatora, ale również – zainwestować w urządzenia, które usprawniają pracę pozostałych części układu grzewczego, pozwalają na ich montaż w trudnych warunkach, a także pozwalają uniknąć błędów w trakcie instalacji. Oto rozwiązania, które warto znać.

T-BOX

T-BOX to moduł hydrauliczny przeznaczony do współpracy z pompami ciepła powietrze-woda typu monoblok. Wszystkie niezbędne komponenty znajdują się w eleganckiej i odpornej na korozję obudowie. Dzięki kompaktowym wymiarom, można z powodzeniem montować go nawet w niewielkich pomieszczeniach. Liczne zabezpieczenia gwarantują spokój, a najwyższej klasy podzespoły – żywotność produktu. T-BOX jest dostępny w kilku konfiguracjach, dzięki czemu można go dopasować do wymagań niemal każdej instalacji. T-BOX skraca czas montażu pompy ciepła, a jego konstrukcja jest przyjazna dla instalatora poprzez łatwy dostęp do wszystkich podzespołów (z przodu urządzenia).

T BLOCK 002

T-BLOCK

T-BLOCK zaprojektowany do współpracy z pompą ciepła monoblok to kompaktowe rozwiązanie ułatwiające podłączenie do instalacji c.o. poprzez zminimalizowanie koniecznych do wykonania prac montażowych. Dodatkową zaletą jest wysokowydajny zasobnik ciepłej wody o pojemności 182 litrów. Umieszczenie komponentów w eleganckiej obudowie sprawia, że urządzenie idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Wersja PRO zawiera dodatkowo licznik energii elektrycznej oraz przepływomierz, które są kompatybilne z HP Multi.

Więcej: TERMET S.A.

Długa 13
58-160 Świebodzice
tel. +48 74 85 60 801
email: [email protected]
www: termet.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz