Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Polski Dzień Hydraulika po raz trzeci!

Wielkimi krokami zbliża się Światowy Dzień Hydraulika obchodzony na całym świecie 11 marca. W Polsce, z inicjatywy Stowarzyszenia OSFIS, już po raz trzeci będziemy obchodzić nasze branżowe święto pod nazwą Polski Dzień Hydraulika. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania wszystkich członków wielkiej rodziny instalacyjnej na Targach ENEX dnia 8 marca!

Polski Dzień Hydraulika po raz trzeci!
Polski Dzień Hydraulika po raz trzeci!

Aby podkreślić ważność i istotę tego dnia, jedność w branży, a w szczególności szacunek dla pracy, z jaką na co dzień mierzą się polscy instalatorzy, inicjujemy wydarzenie, na którym nie może Państwa zabraknąć.

Serdecznie zapraszamy wspólnego świętowania podczas Targów ENEX – 8 marca 2023 na stoisku OSFIS.WŁADCY ŻYWIOŁÓW (Hala C – stoisko C-6).

Ramowy plan wydarzenia.

  • Let’s celebrate – rozpoczynamy świętowanie, czyli zapraszamy na LIVE
  • Ogłoszenie konkursu SUPER HANDLOWIEC- ranking najlepszych przedstawicieli handlowych branży instalacyjnej
  • Foto – challenge z nagrodami.

Konkurs – fotograficzny challenge.

Świętowaniu ponownie towarzyszyć będzie także challenge fotograficzny, bardzo pozytywnie przyjęty podczas ubiegłorocznej edycji.
Zasady są proste – wystarczy, by instalator zrobił sobie zdjęcie podczas swojej codziennej aktywności zawodowej. Wraz z Partnerami OSFIS, jako członkami Jury, nagrodzimy najciekawsze ujęcia, przyznając nagrody rzeczowe.

Instalatorzy z całej Polski, łączcie się!

Ogólnopolska akcja – pokażmy całej Polsce, jak świętujemy. Zapraszamy do udziału wszystkie hurtownie, instalatorów oraz firmy, by dzieliły się z nami zdjęciami, postami i relacjami z Polskiego Dnia Hydraulika. Za udział w akcji można otrzymać specjalnie na tę okazję przygotowany dyplom Regionalnego Organizatora Polskiego Dnia Hydraulika pod patronatem #OSFISteam.

Jak włączyć się w obchody Polskiego Dnia Hydraulika?

  • Zorganizuj w swoim regionie specjalną akcję promującą branżowe święto
  • Nagraj lub przygotuj relację z wydarzenia i podziel się nią w social mediach, dodając hasztag #pdh2023
  • Prześlij do nas informację o swoim wydarzeniu, a my udostępnimy ją w naszych mediach

Z branżowym pozdrowieniem
Zarząd Stowarzyszenia OSFIS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz