Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Polski Dzień Hydraulika 2021 już 11 marca!

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych wraz z Polską Organizacją Rozwoju Technologii Pomp Ciepła oraz Stowarzyszeniem Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych zaprasza do wspólnego świętowania Polskiego Dnia Hydraulika.

Polski Dzień Hydraulika 2021

Polski Dzień Hydraulika przypada 11 marca i z tej okazji OFSIS organizuje całodniowy event online. Już dziś zapraszamy do śledzenia informacji na facebookowym profilu – FB OSFIS.

Hasło przewodnie tegorocznego Dnia – Instalator 2030 – stwarza okazję do przyjrzenia się profesji przede wszystkim w kontekście roli, jaką odegra instalator w procesie transformacji energetycznej, u progu której się znajdujemy. Organizatorzy chcą zmierzyć się z wizją rozwoju samych firm instalacyjnych w perspektywie najbliższych 10 lat – czeka nas zatem gorąca dyskusja!

W panelu dyskusyjnym udział wezmą Stowarzyszenie OSFIS i SPIUG oraz PORT PC.

W programie nie zabraknie ciekawych rozmów, interesujących wiadomości i rozrywkowego wieczoru. Czekają również niespodzianki od Partnerów Stowarzyszenia.

A całości dopełni ciekawa zabawa – fotograficzne wyzwanie dla instalatorów. Autorzy najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni.

⇒ Z całym programem imprezy zapoznać się można na stronie – Dzień Hydraulika

Każdego roku, 11 marca, na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Hydraulika – święto ustanowione przez Światową Radę Hydrauliki. Ma on na celu podniesienie świadomości na temat ważnej roli, jaką w naszym społeczeństwie odgrywa instalacja wodno-kanalizacyjna.

Światowy Dzień Hydrauliki to sposób na podkreślenie ważnej roli przemysłu wodno-kanalizacyjnego. Każdego roku na całym świecie tego dnia organizowane są wydarzenia, konkursy, seminaria i wiele innych działań. Przedstawiciele całej branży spotykają się, aby dzielić się wiedzą i znaleźć możliwość współpracy.

⇒ Portal ecieplo.pl został jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Źródło: zawodmozliwosci.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz