Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Panasonic wystartował z konkursem “Klimatyzacja z Bonusem”

Panasonic ogłasza nowy konkurs "Klimatyzacja z Bonusem", skierowany do Akredytowanych Instalatorów i Pro Partnerów, którzy dokonają zakupu klimatyzatorów typu RAC, MULTI lub PACi w okresie od 1 października 2023 r. do 31 styczna 2024 r. Konkurs oferuje szansę na zdobycie kart paliwowych o równowartości zebranych punktów.

Panasonic wystartował z konkursem “Klimatyzacja z Bonusem”
Panasonic wystartował z konkursem “Klimatyzacja z Bonusem”

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą spełnić kilka warunków:

  • Kupić klimatyzator typu RAC, MULTI lub PACi, który jest wymieniony w regulaminie konkursu;
  • Zaakceptować regulamin konkursu, który jest dostępny na stronie internetowej www.panasonicproclub.com w zakładce “Pro Partner” (dla Pro Partnerów) lub “Promocje” (dla Pozostałych Akredytowanych Instalatorów);
  • Prawidłowo zarejestrować kartę gwarancyjną na zakupiony klimatyzator na stronie www.panasonicproclub.com. Rejestracja musi zostać dokonana i zaakceptowana do 31 stycznia 2024 r.

Po zakończeniu konkursu uczestnicy otrzymają nagrody w postaci kart paliwowych o wartości zależnej od zebranych punktów. Przyznawane punkty mają równowartość 100 zł za każdy punkt zdobyty w trakcie konkursu. Nagrody zostaną wysłane na adres podany w profilu instalatora na stronie Panasonic ProClub.

Konkurs “Klimatyzacja z Bonusem” to doskonała okazja dla Akredytowanych Instalatorów i Pro Partnerów, by zdobyć wartościowe nagrody za zakup klimatyzatorów Panasonic.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz