Reklama
https://homecomfort.com.pl/
ATUM

Już jest! Nowe wydanie Praktycznego Poradnika Instalatora

Praktyczny poradnik instalatora w wydaniu III, to kompendium wiedzy o systemach fotowoltaicznych. Jedyna publikacja na rynku, która w sposób kompleksowy omawia zagadnienia związane z systemami fotowoltaicznymi. Książka jest polecana zarówno początkującym, jak i doświadczonym inwestorom, projektantom, wykonawcom oraz handlowcom. Przystępna forma oraz czytelne przykłady, opatrzone ilustracjami sprawiają, że jest to świetny materiał dydaktyczny również dla nauczycieli przedmiotów zawodowych, uczniów, studentów oraz słuchaczy kierunków kształcenia związanych z energią odnawialną.

Już jest! Nowe wydanie Praktycznego Poradnika Instalatora
Już jest! Nowe wydanie Praktycznego Poradnika Instalatora

 

Wydanie III to przede wszystkim aktualizacja informacji, nowe zagadnienia, przepisy prawne, testy kontrolne, które umożliwiają weryfikację znajomości omawianych zagadnień, a przyszłym instalatorom pomogą również lepiej przygotować się do egzaminu państwowego przed Urzędem Dozoru Technicznego.

Co znajdziesz w książce?

  • Zebrane w jednym miejscu najistotniejsze informacje. Poradnik w wydaniu drugim zawiera zaktualizowaną wiedzę z zakresu wykonywania instalacji fotowoltaicznych oraz słonecznych systemów grzewczych. Znajdziesz tutaj informację, począwszy od składowych promieniowania słonecznego, przepisy krajowe, kończąc na certyfikacji instalatorów. Poradnik instalatora jest podstawowym materiałem dla osób, które przygotowują się do egzaminu UDT i uzyskania certyfikatu instalatora. Zamieściliśmy zestaw testów kontrolnych, które pomogą usystematyzować wiedzę i jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu.
  • Skupiliśmy się, aby podręcznik zawierał dokładne opisy dla systemów fotowoltaicznych oraz kolektorów słonecznych. Zaktualizowaliśmy lub dodaliśmy zagadnienia dotyczące: badań termowizyjnych systemów fotowoltaicznych, optymalizatorów mocy w zaawansowanych systemach fotowoltaicznych. Wprowadziliśmy zagadnienia dotyczące aplikacji komputerowych służących do projektowania instalacji fotowoltaicznych, w tym aplikacji mobilnych i systemów współpracujących z siecią (on-grid).
  • Poznasz systemy fotowoltaiczne i sposób ich montażu. Dowiesz się, jak wygląda montaż inwertera, konserwacja, uruchomienie instalacji oraz najczęściej spotykane błędy. Materiały uatrakcyjnione ilustracjami wspomagającymi naukę.

„Praktyczny Poradnik Instalatora. Systemy fotowoltaiczne.”
Autor: Marcin Dębowski, Adam Luberański, Marcin Michalski, Jakub Polański, Tomasz Sumera.

© ATUM Sp. z o.o. 2021
ISBN 978-83-945 152-2-5
Rok wydania: 2021
Oprawa: miękka
Format: B5
Liczba stron: 192

Gdzie możesz kupić Poradnik?

Cena podręcznik: 99 zł
Od dziś do końca tego roku z kodem: atum20 otrzymujesz 20 zł rabatu na podręcznik.

Poradniki dostępne na: https://www.atum.edu.pl/produkt/praktyczny-poradnik-instalatora-nowe-wydanie/

Oferta szkoleń: http://www.atum.edu.pl/szkolenia-atum/

Centrum Szkoleń OZE

ATUM Sp. z o. o.

Od 2014 roku jako jeden z pierwszych akredytowanych ośrodków rozpoczęliśmy szkolenia instalatorskie w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Dbamy o praktyczne przygotowanie każdego z uczestników, dlatego szczególnie stawiamy na zajęcia praktyczne w takiej ilości, jakiej nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w kraju.

Uczymy, że wiedza praktyczna to podstawa, z którą osiągniesz sukces.

Źródło: atum.pl

ATUM Sp. z o.o. – Akredytowane Centrum Szkoleń OZE
„Działamy z dobrą energią”
tel. 71 786 62 87
e-mail:[email protected],
www.atum.edu.pl

Polub profil firmy i bądź na bieżąco:  

www.atum.edu.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz