.
Reklama
https://powermeetings.eu/
.

Na targi w Poznaniu tylko z paszportem covidowym

Prezes Grupy MTP, Tomasz Kobierski przekazał TVN 24, że w okresie jesienno-zimowym wstęp na teren targów będzie możliwy z paszportem covidowym. Niezaszczepione osoby na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich będą mogły wejść jedynie po wykonaniu szybkiego testu.

Na targi w Poznaniu tylko z paszportem covidowym

 

Reklama
oknonet.pl

Takie rozwiązanie ma stanowić reakcję na rosnącą w kraju liczbę zakażeń koronawirusem i zachorowań na COVID-19. Prezes Grupy MTP Tomasz Kobierski podkreśla, że takie rozwiązanie zostało już wprowadzone przez organizatorów imprez targowych w wielu europejskich krajach.

Zdecydowaliśmy, że w sezonie zimowym wstęp na targi będzie możliwy z paszportem covidowym. Dla tych, którzy nie są zaszczepieni lub nie mają paszportu, zostanie zorganizowany punkt do wykonania szybkich testów covidowych. To stworzy tzw. bezpieczne środowisko, dzięki któremu wystawcy i zwiedzający będą mogli czuć się bezpieczniej – powiedział prezes Grupy MTP.

Dzięki wprowadzeniu tego wymogu zdaniem zarządu MTP ma zwiększyć się obecność w Poznaniu wystawców i gości targowych z Europy Zachodniej.

Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel.: 061 8692000
e-mail: [email protected]
https://www.mtp.pl/pl/
https://www.facebook.com/TargiPoznanskie/

https://instalacje.com/pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz