Reklama
konferencjaeuropower.pl

Mobilne Centrum Szkoleniowe KAN

To już trzeci cykl spotkań w ramach trasy Mobilnego Centrum Szkoleniowego KAN. Powodzenie zeszłorocznej akcji utwierdziło organizatorów w przekonaniu, że tego typu spotkania są ważne zarówno dla klientów jak i dla samej firmy.

Mobilne Centrum Szkoleniowe KAN
Mobilne Centrum Szkoleniowe KAN [źródło: kan-therm.com]

W tym roku podobnie jak w ubiegłym, spotkania odbywać się będą na terenie całej Polski. Informacje, o lokalizacji najbliższych szkoleń w Mobilnym Centrum Szkoleniowym znaleźć można na FB KAN oraz stronach internetowych partnerów handlowych KAN. O spotkaniach informować również będą, odpowiednio wcześniej rozwieszane plakaty w poszczególnych hurtowniach.

W Mobilnym Centrum Szkoleniowym prezentowane będa wszystkie oferowane na rynku Systemy KAN-therm. Podczas spotkania z przedstawicielem firmy KAN można będzie zapytać o szczegóły dotyczące danego systemu, zapoznać się z poszczególnymi jego elementami, wyjaśnić techniczne wątpliwości.

Jak zapewnia organizator, nie zabraknie też okazji, żeby spróbować własnoręcznie montażu wybranego systemu. Doradcy KAN podczas pokazów montażu posługują się profesjonalnymi narzędziami. Wszystkie narzędzia dostępne są w ramach programu narzędziowego organizowanego KAN.

Wiedzę przekazywaną przez ekspertów KAN uzupełniają filmy szkoleniowe prezentowane na ekranie zainstalowanym w centrum oraz materiały techniczne – katalogi i foldery – w które będzie można się zaopatrzyć, odwiedzając centrum szkoleniowe.[zobacz podobne]

Doradcy KAN zapraszają wykonawców i projektantów.

Źródło: kan-therm.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz