Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Kolejny sukces ESBE – nagroda Sweden’s Best Companies 2021

Już drugi rok z rzędu firma ESBE otrzymała prestiżową nagrodę w programie Best Managed Companies dla najlepiej zarządzanych przedsiębiorstw w Szwecji. Program realizowany jest przez firmę Deloitte we współpracy z Nasdaq.

Kolejny sukces ESBE – nagroda Sweden’s Best Companies 2021
Kolejny sukces ESBE – nagroda Sweden’s Best Companies 2021

Nagroda jest wyrazem uznania dla przedsiębiorstw, które wykazują się wyjątkowym przywództwem i zaangażowaniem w dążeniu do rentownego wzrostu. Nagrodzeni w przemyślany sposób budują silne zespoły pracowników i inwestują w przyszły rozwój talentów – mówi Håkan Sjögren, niezależny członek jury oraz dyrektor zarządzający Nasdaq Stockholm, który odpowiada też za jej obrót giełdowy.

Nagroda w programie Best Managed Companies to wyróżnienie za ogólny sukces szwedzkich przedsiębiorstw z prywatnym kapitałem, przyznawane za obrany przez nich kierunek, zdolność realizacji strategii, kulturę korporacyjną i wyniki finansowe.

Nagroda Best Managed Companies została ustanowiona w 1993 roku w Kanadzie i od tego czasu przyznano ją już w ponad 20 krajach na całym świecie. W Szwecji nagroda Best Managed Companies została wprowadzona w 2018 roku przez firmę Deloitte we współpracy z Nasdaq. To już trzeci rok przyznawania tej nagrody. W tym roku niezależne jury wyróżniło 13 przedsiębiorstw.

ESBE jest w istocie dobrze zarządzanym przedsiębiorstwem. W nasze firmowe „DNA” wpisane jest ciągłe dążenie do bycia lepszym i osiągania nowych celów. Przez ostatni rok aktywnie pracowaliśmy nad udoskonaleniem naszych działań. Kontynuowaliśmy długoterminowe inwestycje w rozwój produktów, a także zwiększyliśmy moce produkcyjne. W efekcie tych działań poprawiły się zarówno obroty, jak i wynik finansowy. Podsumowując, można powiedzieć, że ESBE to firma, która została poddana dokładnej analizie i osiągnęła doskonałe wyniki we wszystkich obszarach, co stanowiło podstawę do przyznania nam wyróżnienia drugi rok z rzędu – mówi Peter Cerny, CEO grupy ESBE.

Źródło: esbe.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz