Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Kłopotliwy sezon grzewczy rozpoczęty – poznaj proste i skuteczne rozwiązania od STIEBEL ELTRON

Rozpoczynający się sezon grzewczy będzie bardzo trudny dla wielu gospodarstw w Polsce i Europie. Rosnące ceny gazu i utrudniona dostępność do węgla, przyniosą kłopoty niejednemu Polakowi. Coraz częściej poszukiwane są alternatywne rozwiązania, które pozwolą zapewnić właściwy komfort cieplny w naszych domach oraz mieszkaniach. STIEBEL ELTRON w swojej ofercie posiada skuteczne urządzenia i rozwiązania, które pomogą poradzić sobie z tym problemem.

Kłopotliwy sezon grzewczy rozpoczęty – poznaj proste i skuteczne rozwiązania od STIEBEL ELTRON
Kłopotliwy sezon grzewczy rozpoczęty – poznaj proste i skuteczne rozwiązania od STIEBEL ELTRON

 

STIEBEL ELTRON to ceniony na rynku producent techniki domowej i urządzeń wykorzystujących energię odnawialną. Firma w swojej ofercie posiada wiele innowacyjnych urządzeń, które cieszą się wysoką jakością, niezawodnością i zaufaniem wśród Klientów. Flagowym produktem są zarówno pompy ciepła, ale również inne urządzenia, wpływające na komfort cieplny budynków. Są to między innymi piece akumulacyjne, grzejniki i konwektory elektryczne, które są idealnym rozwiązaniem na rozpoczynający się sezon grzewczy.

Konwektor – skuteczny, elektryczny ogrzewacz pomieszczeń

STIEBEL ELTRON posiada bogaty wybór konwektorów grzewczych, które charakteryzują się przede wszystkim prostym montażem i jeszcze prostszą obsługą. Temperatura w pomieszczeniu może być regulowana za pomocą wygodnego pokrętła wyboru. W dzisiejszych czasach to bardzo dobra i skuteczna alternatywa dla tradycyjnych urządzeń grzewczych.

Wszystkie dostępne konwektory posiadają odporną, metalową obudowę. Mimo to nie są one ciężkie, dzięki czemu można je łatwo przenieść w dowolne miejsce. Ogromną zaletą konwektorów elektrycznych jest szybkość nagrzewania – wystarczy włączyć, a po chwili dostarczy przyjemne ciepło.

Jednym z flagowych konwektorów STIEBEL ELTRON jest CWM M-F. To wyjątkowe wyposażono w grzałki rurkowe, wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz praktyczne uchwyty i nóżki z kółkami, pozwalające na mobilność urządzenia. Ponadto konwektor posiada przełącznik wahadłowy na wypadek upadku oraz czujnik temperatury bezpieczeństwa.

  • Odkryj konwektor CWM 1500 M-F od STIEBEL ELTRON – Przejdź do produktu: stiebel-eltron
  • Sprawdź pozostałe konwektory STIEBEL ELTRON – Przejdź do produktów: stiebel-eltron

Bądź gotowy na sezon grzewczy. Wybierz sprawdzone urządzenia STIEBEL ELTRON, które zadbają o komfort w Twoim domu.

 

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl

STIEBEL ELTRON POLSKA SP Z O O
Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 223956716
www:stiebel-eltron.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz