Reklama
https://h2poland.com.pl/

Iglotech zaprasza Instalatorów na China Tour 2024!

Iglotech zaprasza Instalatorów branży HVAC&R do programu lojalnościowego - Klub Iglotech. Program lojalnościowy Grupy Iglotech umożliwia premiowanie Instalatorów za systematyczne zakupy produktów z oferty hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Robiąc zakupy i terminowo opłacając należności zdobywa się punkty, które następnie wymienianie są na atrakcyjne nagrody. Klub Iglotech nieprzerwanie od 2017 r. skupia Instalatorów branży HVAC&R, nagradzając za ich zakupy.

Iglotech zaprasza Instalatorów na China Tour 2024!
Iglotech zaprasza Instalatorów na China Tour 2024!

 

Reklama
oknonet.pl

ChinaTour w Klubie Iglotech

W Klubie Iglotech dokładamy wszelkich starań, by każda kolejna edycja pozytywnie zaskakiwała naszych Partnerów biznesowych. Bogaty katalog nagród z dedykowanymi strefami umożliwia wybór najatrakcyjniejszej nagrody. Instalator wybiera spośród sprzętu AGD, RTV, urządzeń ogrodowych, biżuterii, bonów zakupowych i wielu innych. W tym sezonie zapraszamy Instalatorów do akcji specjalnej ChinaTour – w której wygrana dla najaktywniejszych uczestników to orientalna wyprawa do Chin.

Klub Iglotech – wspieramy Twój biznes!

W Klubie Iglotech znajdziesz szeroką ofertę gadżetów, ekspozytorów, odzieży montażowej i wszystkich innych materiałów, które możesz wykorzystać w swojej codziennej pracy. Pomożemy Ci wypromować Twój biznes!

Nie zwlekaj – skontaktuj się z 1 z 14 oddziałów hurtowni Iglotech – rozpocznij z nami współpracę i zacznij zdobywać punkty za swoje zakupy!

Szczegóły na www.iglotech.com

Iglotech Sp. z o.o.
ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn
Tel.+ 48 (55) 645 73 00
E-mail: [email protected]
WWW: www.iglotech.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz