Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

XI Kongres PORT PC

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła zaprasza do udziału w XI Kongresie PORT PC, który odbędzie się 21 czerwca 2023 r. w Krakowie.

XI Kongres PORT PC - pompy ciepła w energetyce prosumenckiej
XI Kongres PORT PC

Tylko jeszcze dzisiaj– 12 maja 2023 r. obowiązuje cena promocyjna – 400 zł netto.

XI Kongres będzie szczególnie ważnym momentem w 12-letniej historii stowarzyszenia i historii pomp ciepła w Polsce.

Rejestracja na wydarzenie

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia wraz z informacją o rejestracji na wydarzenie znajdują się na stronie internetowej PORT PC

Rejestracja na udział osobisty na miejscu w Kongresie obowiązkowa.

Udział jest płatny, wymagana jest rejestracja:

  • 500 zł netto – cena standardowa – zgłoszenie po 12 maja 2023 r.
  • 400 zł netto – cena promocyjna – zgłoszenie do 12 maja 2023 r.

Link do formularza rejestracyjnego

XI Kongres będzie szczególnie ważnym momentem w 12-letniej historii stowarzyszenia i historii pomp ciepła w Polsce.

Kongres PORT PC to najważniejsze, coroczne wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce, w każdym roku gromadzące kilkaset osób z branży techniki grzewczej i budynkowej. Każdego roku w Kongresie PORT PC bierze udział kilkuset uczestników. W 2021 r. w wydarzeniu online brało udział ponad 1000 uczestników. W 2022 r. w wydarzeniu wzięło 750 osób (200 stacjonarnie oraz 550 online. Spotkanie ma na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Gośćmi specjalnymi XI Kongresu będą m.in.: Piotr Dziadzio – Podsekretarz stanu, Główny Geolog Kraju, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Surowcowej Państwa; Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Paweł Mirowski – Wiceprezes Zarządu; Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW), Laura Cozzi – Chief Energy Modeller; International Energy Agency (IEA), Jan Rosenow – Dyrektor Programów Europejskich; The Regulatory Assistance Project, Marek Miara – Business Developer Heat Pumps w Fraunhofer ISE.

Wiodącym zagadnieniem XI Kongresu PORT PC będzie przedstawienie raportu IEA w wersji polskiej „The Future of Heat Pumps” oraz omówienie nowych programów dofinansowania dla pomp. Oprócz tego ważnymi tematami poruszanymi w trakcie wydarzenia będą: energetyka prosumencka: współpraca pomp ciepła, fotowoltaiki i magazynów energii, wyzwania przed branżą w Polsce, programy wsparcia do pomp ciepła w Europie oraz nowe wyzwania i szanse rynku pomp ciepła w Polsce. Podczas Kongresu zostaną przedstawione także działania w branży pomp ciepła oraz wskazówki jak musi zmienić się rynek w Polsce w najbliższych latach. Do udziału w kongresie PORT PC gorąco zapraszamy instalatorów, projektantów, audytorów i certyfikatorów energetycznych, przedstawicieli organizacji branżowych, instytucji związanych z rozwojem rynku pomp ciepła w Polsce, przedstawicieli samorządów i innych przedstawicieli branży grzewczej, oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką efektywnych budynków przyszłości.

Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu oraz program dostępne są na stronie: PORT PC

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz