Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Tańsze bilety na Kongres Nowej Mobilności 2023 tylko do końca kwietnia!

W dniach 26-28 września br. w Łodzi odbędzie się największa konferencja i EXPO branży zrównoważonego transportu w Polsce i regionie CEE – Kongres Nowej Mobilności 2023. Do końca kwietnia bilety na Kongres można zakupić w promocyjnej cenie w ramach Early Bird.

Tańsze bilety na Kongres Nowej Mobilności 2023 tylko do końca kwietnia!
Tańsze bilety na Kongres Nowej Mobilności 2023 tylko do końca kwietnia! [źródło: www.pspa.com.pl]

W 2023 r. wejdą w życie regulacje prawne przełomowe dla europejskiego sektora elektromobilności w Unii Europejskiej. Oznacza to m.in., że za niecałe 13 lat nie kupimy już nowego samochodu z silnikiem spalinowym (z wyjątkiem pojazdów zasilanych e-paliwami), a mniej niż za 4 lata co 60 km sieci TEN-T będą musiały zostać rozmieszczone punkty ładowania o mocy co najmniej 400 kW.

Z każdym miesiącem jesteśmy coraz bliżej terminów wyznaczonych w pakiecie „Fit for 55”. To najwyższy czas, aby państwa regionu CEE z Polską na czele podjęły niezbędne działania, aby w pełni wykorzystać historyczną szansę na przyspieszenie zeroemisyjnej transformacji. Program Kongresu Nowej Mobilności 2023 ma w tym pomóc. Identyfikuje i skupia się na kluczowych zagadnieniach i wyzwaniach stojących przed branżą elektromobilności w regionie – mówi Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający PSPA, Wiceprezydent AVERE.

KNM 2023 to już czwarta edycja największej konferencji w regionie CEE poświęconej rozwojowi rynku zrównoważonego transportu. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu do końca kwietnia mogą zakupić bilet w promocyjnej cenie 1450 zł netto za wejściówki „Conference & EXPO pass” oraz 399 zł netto za „EXPO pass”.

Dla Kogo?

Kongres adresowany jest do przedstawicieli biznesu i interesariuszy z całego łańcucha wartości zrównoważonego transportu – podmiotów już aktywnych na rynku elektromobilności, ale także firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii. W dniach 26-28 września br. organizatorzy Kongresu po raz kolejny zgromadzą producentów pojazdów i infrastruktury, operatorów oraz dostawców usług w obszarze ładowania, firmy technologiczne, floty, jak też przedsiębiorstwa transportowe, koncerny energetyczne i paliwowe, a także rozwijające się startupy i instytucje finansujące nową mobilność. Biznes potrzebuje mobilności, a nowa mobilność biznesu, dlatego w Kongresie uczestniczyć będą firmy z wielu innych branż i sektorów, dla których ważne są kwestie zrównoważonego rozwoju i ESG.

Kongres, jak co roku, zaszczycą swoją obecnością wysocy rangą politycy, unijni i krajowi decydenci, przedstawiciele administracji centralnej i lokalnej, w tym włodarze miast, dyplomaci, liderzy opinii, liczące się think tanki, świat nauki oraz interesariusze rynku z całego CEE, aktywni w obszarze zeroemisyjnych technologii. KNM odbędzie się w dwujęzycznej formule, gromadząc licznych decydentów z Europy i świata oraz interesariuszy C-Level.

fot knm 2022 54 2048x1363.jpg

Rozbudowany program

Organizowana w ramach KNM konferencja to dzisiaj najważniejsze środkowoeuropejskie forum liderów zrównoważonej mobilności. Kongres wyróżnia otwarta, warsztatowa formuła, a także tematyka skupiająca się na budowie współpracy i partnerstw.

Tegoroczna edycja KNM potwierdza międzynarodowy charakter wydarzenia i jego rosnącą pozycję, jako wiodącego forum interesariuszy wschodzących rynków e-mobility o dużym potencjale rozwoju. Nasz Kongres kierujemy do podmiotów, które są już aktywne na rynku – praktyków, ekspertów, liderów i innowatorów zrównoważonej mobilności, ale także firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii w ramach swojej organizacji oraz otoczenia, w którym działają – mówi Aleksander Rajch, Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych PSPA.

Program KNM 2023 zostanie oparty na sześciu strategicznych ścieżkach tematycznych:

  • Global e-Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy dotyczące sektora elektromobilności),
  • Poland Drives e-Mobility (platforma współpracy kluczowych interesariuszy rynku elektromobilności w Polsce),
  • Battery Day – EBA Summit (konferencja producentów i ekspertów technologii bateryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego),
  • Green Fleet Forum – ESG (forum branży flotowej, firm najbardziej zaangażowanych we wdrażanie napędów elektrycznych),
  • eHDV Forum (forum uczestników rynku HDV poświęcone rozwojowi sektora zeroemisyjnego transportu ciężkiego),
  • Hydrogen Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy komercyjnego upowszechnienia technologii wodorowych w transporcie).

Konferencja będzie trwała 3 dni i odbędzie się na 5 scenach. Weźmie w niej udział ponad 1500 uczestników, w tym ok. 400 prelegentów, którzy poruszą ponad 250 zagadnień związanych z rozwojem nowej mobilności.

Co jeszcze na KNM 2023?

W ramach tegorocznej edycji KNM zorganizowane zostaną także największe w regionie targi zeroemisyjnych technologii w transporcie, skierowane do dostawców i odbiorców rozwiązań z obszaru e-mobility z całej Europy. Będzie to pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w naszym regionie. Producenci i dostawcy otrzymają szeroki wachlarz możliwości ekspozycyjnych, aby przedstawić siebie, swoje produkty i usługi międzynarodowej publiczności B2B i B2C.

Państwa CEE są chłonnym rynkiem, a EXPO na KNM2023 stanie się bramą do regionu, łączącą podmioty w łańcuchu wartości. Gwarantujemy wymianę doświadczeń, nawiązywanie relacji i budowę partnerstw pomiędzy uczestnikami rynku zeroemisyjnego transportu. Networking i matchmaking KNM 2023, jak co roku, skupiony jest na identyfikacji szans i modeli biznesowych, umożliwiających realizacje wspólnych projektów. Scena i Strefa EXPO umożliwią organizację premier rynkowych, prezentacji produktowych, debat i wystąpień ofertowych, posiadających duży potencjał relacyjny i sprzedażowy – dodaje Maciej Mazur.

EXPO na KNM 2023 obejmie 3 strefy wystawiennicze – wewnętrzne i zewnętrzne, zbudowane na powierzchni 13 tys. mkw. Organizatorzy zapowiadają 200 wystawców z regionu i ponad 2000 odwiedzających.

Bilety można nabyć na stronie: Kongresnowejmobilnosci.pl

Źródło: pspa.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz