Reklama
http://www.multitherma.com/

SolarPower Europe uruchamia Forum Komunikacji Solarnej

SolarPower Europe uruchamia Forum Komunikacji Solarnej, aby wspierać współpracę i koordynację w zakresie promowania energii słonecznej w Europie. Inicjatywa stanowi wyjątkową okazję dla członków SolarPower Europe i krajowych stowarzyszeń energii słonecznej, aby być częścią społeczności ekspertów ds. komunikacji w tej dziedzinie. Forum spotyka się raz w miesiącu, aby omówić wyzwania i możliwości związane z promowaniem energii słonecznej. Celem jest przygotowanie Europy na bezprecedensową ekspansję energii słonecznej poprzez wzmocnienie współpracy na wszystkich frontach.

SolarPower Europe uruchamia Forum Komunikacji Solarnej

W maju 2022 r. Komisja Europejska opublikowała pierwszą w swoim rodzaju strategię UE dotyczącą energii słonecznej, która wyznacza nowe ambicje w zakresie energii słonecznej w Europie w ramach pakietu REPower EU. Niedawno byliśmy świadkami ogromnej mobilizacji na szczeblu UE na rzecz wspierania absorpcji energii odnawialnej, takiej jak nowo zaproponowana struktura rynku energii elektrycznej w UE, nowe zobowiązania w zakresie polityki przemysłowej i łańcuchów dostaw w ramach planu przemysłowego Zielonego Ładu oraz przyspieszone procesy wydawania pozwoleń oferowane przez OZE Booster: rozporządzenie UE w sprawie sytuacji nadzwyczajnych.

Przygotowujemy Europę na bezprecedensową ekspansję energii słonecznej, którą można wzmocnić jedynie poprzez współpracę na wszystkich frontach.

W dniu 8 kwietnia 2023 r. firma SolarPower Europe uruchomiła Forum Komunikacji Solarnej podczas szczytu SolarPower Summit. Inicjatywa ta stanowi forum dla specjalistów ds. komunikacji do dyskusji, koordynowania i dostosowywania komunikacji słonecznej. 

Członkostwo w Forum jest otwarte dla wszystkich członków SolarPower Europe, jak również krajowych stowarzyszeń energii słonecznej, i zapewnia wyjątkową okazję bycia częścią współpracującej społeczności ekspertów ds. komunikacji w zakresie energii słonecznej. Forum spotyka się raz w miesiącu na spotkaniu hybrydowym, a zarządza nim SolarPower Europe.

Podczas pierwszej sesji na SolarPower Summit koledzy z działu komunikacji spotkali się, aby wymienić się wspólnymi wyzwaniami i możliwościami.

Jeśli jesteś członkiem SolarPower Europe, dołącz do Solar Communications Forum i bądź częścią ekscytującej społeczności komunikacyjnej. Pracujmy razem, aby promować czystą energię i bardziej zrównoważoną, bezpieczną przyszłość dla wszystkich.

Źródło: solarpowereurope.org

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz