Reklama
https://homecomfort.com.pl/
Schneider Electric

Rozdzielnica średniego napięcia SM AirSeT otrzymuje prestiżowe wyróżnienie na targach Energetab 2023

Rozdzielnica SM AirSeT, innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie dystrybucji energii elektrycznej, została nagrodzona podczas targów Energetab 2023, które odbyły się w dniach 12-14 września w Bielsku-Białej. Otrzymane wyróżnienie potwierdza znaczący wkład firmy Schneider Electric w rozwijanie zrównoważonych technologii w sektorze energetycznym.

Rozdzielnica średniego napięcia SM AirSeT otrzymuje prestiżowe wyróżnienie na targach Energetab 2023
Rozdzielnica średniego napięcia SM AirSeT otrzymuje prestiżowe wyróżnienie na targach Energetab 2023

Energetab to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, które jest poświęcone sektorowi energetycznemu. Targi gromadzą przedstawicieli branży, dostawców technologii oraz ekspertów z różnych dziedzin, którzy mają możliwość poznania najnowszych rozwiązań, produktów i usług związanych z produkcją, przesyłem oraz dystrybucją energii elektrycznej. Ponadto Energetab to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń między przedstawicielami firm, instytucji rządowych i organizacji branżowych.

Technologia bez gazu SF6

SM AirSeT to zaawansowana technologicznie rozdzielnica średniego napięcia w izolacji powietrznej bez gazu SF6 do wtórnego rozdziału energii. Charakteryzuje się ona innowacyjną konstrukcją, która łączy możliwości izolacyjne czystego powietrza oraz zdolność technologii próżniowej do przerywania łuku elektrycznego, eliminując potrzebę stosowania gazu SF6 lub gazów alternatywnych. To rewolucyjne rozwiązanie pozwala na eliminację substancji izolującej opartej na gazach fluorowanych na rzecz przyjaznej dla środowiska alternatywy – czystego powietrza.

Wyróżnienia dla Schneider Electric

Podczas tegorocznych targów Energetab rozdzielnica SM AirSeT została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem.

Cieszymy się, że przyjazna środowisku technologia bez gazu SF6 zyskała uznanie Komisji Konkursowej. Wierzymy, że nasze rozwiązanie to ogromny krok naprzód w dziedzinie dystrybucji energii elektrycznej i ochrony środowiska – powiedział Adam Lizończyk, Wiceprezes Pionu Power Systems na klaster Europy Środkowo-Wschodniej w Schneider Electric, który miał zaszczyt odebrać nagrodę.

Wcześniej w tym roku firma Schneider Electric także zdobyła nagrodę Lidera Transformacji Energetycznej za produkt „Rozdzielnica SM AirSeT do wtórnego rozdziału energii elektrycznej w izolacji gazowej bez gazu SF6”. Konkurs ten został zorganizowany w ramach Polskiego Kongresu Klimatycznego pod patronatem Komisji Europejskiej oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Każda otrzymana nagroda stanowi uznanie dla innowacyjności i zaangażowania Schneider Electric w tworzenie przyszłości energetyki. Firma kontynuuje swoją misję dostarczania ekologicznych i efektywnych rozwiązań dla sektora energetycznego, przyczyniając się do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju.

Źródło: se.com

Schneider Electric
Anna Dąbkowska

Konstruktorska 12
02-673 Warszawa
[email protected]
www.se.com/pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz