Reklama
http://www.multitherma.com/

Patryk Duczmalewski nowym Country Managerem w Solplanet

Na początku października 2023 roku Patryk Duczmalewski objął stanowisko Country Managera w Solplanet. Będzie odpowiadał za dalszy rozwój marki na polskim rynku odnawialnych źródeł energii.

Patryk Duczmalewski nowym Country Managerem w Solplanet
Patryk Duczmalewski nowym Country Managerem w Solplanet

Solplanet to marka firmy AISWEI, która od 2007 roku projektuje i produkuje falowniki. W Polsce działa od trzech lat. Według firmy badawczej Wood Mackenzie w 2022 roku była jednym z czterech najszybciej rozwijających się dostawców inwerterów na świecie.

W swojej ofercie ma urządzenia dla odbiorców indywidualnych i przemysłowych, w tym falowniki on-grid, falowniki hybrydowe, magazyny energii, stacje ładowania samochodów elektrycznych, pompy ciepła, moduły komunikacji spinające urządzenia w inteligentną sieć, a także aplikacje pozwalające na efektywne zarządzanie nimi.

Rośniemy z roku na rok, także na polskim rynku. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o nowe kategorie produktów, między innymi o pompy ciepła. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom konsumentów. Najważniejsze jest jednak dla nas nieustanne podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług. To dlatego ciągle rozszerzamy zespół, zapraszając do niego doświadczonych inżynierów, którzy są do dyspozycji obecnych i potencjalnych klientów. To dla Solplanet bardzo intensywny czas – rozwoju firmy, portfolio i biznesu. Nowy Country Manager pomoże ugruntować naszą pozycję na rodzimym rynku – mówi Sylwia Koza, Regional Marketing Director w Solplanet.

Patryk Duczmalewski ma 17-letnie doświadczenie na rynku odnawialnych źródeł energii. Był odpowiedzialny za sprzedaż urządzeń oraz rozwój projektów fotowoltaicznych na polskich i zagranicznych rynkach, między innymi w SMA Solar Technology AG. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej.

Od lat obserwuję polski i europejski rynek odnawialnych źródeł energii. Już jakiś czas temu weszliśmy w fazę bardzo intensywnego rozwoju. Teraz sytuacja się stabilizuje, mocne marki umacniają swoją pozycję, producenci opracowują coraz efektywniejsze wersje urządzeń. Rynek jest już dojrzały. Tym bardziej cieszę się, że mogę pokierować na tym rynku równie dojrzałą marką – komentuje Patryk Duczmalewski, nowy Country Manager w Solplanet.

Solplanet

tel. +48 13 492 61 09
e-mail: [email protected]
www: solplanet.net/pl
facebook: SolplanetPolska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz