Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Na hasło EXPO GLIWCE 2022 – rabat 10% do końca roku

W dniach 05-06.03.2022 w Gliwicach w Arena Gliwice odbędzie się EXPO GLIWICE.

Na hasło EXPO GLIWCE 2022 - rabat 10% do końca roku [źródło: promocja-targi.pl]
Na hasło EXPO GLIWCE 2022 - rabat 10% do końca roku [źródło: promocja-targi.pl]

Dla kogo są targi?

Tragi w Gliwicach gromadzą dwie grupy osób, firmy, które prezentują ofertę i odwiedzających, którzy poszukują produktów do budowy i wyposażenia domu.

Co może zyskać wystawca poprzez udział w Targach?

Wystawcy poprzez udział zyskują nowe kontakty, a także możliwość zdobycia nowych klientów i kontrahentów, a nawet i podpisanie umów. Zwiedzający w jednym miejscu i czasie otrzymują możliwości zapoznania się z wieloma ofertami, otrzymują fachowe porady i doradztwo w zakresie poszukiwanych materiałów do budowy i wyposażenia domu.

Miejsce, które zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne tak, by wszelkiego rodzaju imprezy targowe, konferencyjne, wystawiennicze mogły odbywać się na najwyższym poziomie. Gliwice jako jedno z czternastu miast wchodzą w skład Metropolii Silesia, największego organizmu wielkomiejskiego w tej części Europy. Powierzchnia targowa będzie obejmować blisko 4 tys. m/kw. Promocja targów to szeroka reklama zewnętrzna oraz internetowa od bilbordów przez radio, prasę, media społecznościowe czy portale branżowe.

Założeniem Targów jest zaprezentowanie na jednym poziomie Firm z branży: budowlanej, instalacyjnej, wnętrzarskiej. Przewidziane zostały liczne konferencje oraz debaty, które będą organizowane przy współpracy ze Współgospodarzem Targów Miastem Gliwice oraz z Politechniką Śląską.

BRANŻOWY ZAKRES TARGÓW:

  • PANEL DOM — czyli materiały budowlane, dachy, termoizolacje, materiały wykończeniowe, chemia budowlana, kominy, okna i przeszklenia, drzwi, bramy, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, odkurzacze centralne, systemy inteligentnego domu,
  • PANEL EKODOM — kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła, wentylacja i rekuperatory, systemy CO, kominki, kotły ECO DESIGN.
  • PANEL OTOCZENIE — ogrodzenia systemowe, kostka brukowa, oświetlenie, systemy alarmowe, zadaszenia tarasowe, wiaty, systemy nawadniania ogrodów, projektanci ogrodów. I wielu innych z ogólnie rozumianej branży budowlanej.
    Na hasło EXPO GLIWCE 2022 - rabat 10% do końca roku [źródło: promocja-targi.pl]
    Na hasło EXPO GLIWCE 2022 – rabat 10% do końca roku [źródło: promocja-targi.pl]

 

BRANŻOWA, DYNAMICZNA, MOCNO UGRUNTOWANA IMPREZA TARGOWA NA ŚLĄSKU

Organizator przewidział atrakcyjne promocje zarówno dla zwiedzających jak i dla wystawców.
Zwiedzający mogą zakupić bilet z rabatem 50% jeśli wypełnią ankieta znajdującą się na stronie:  promocja-targi.pl

Z kolei wystawcy mogą skorzystać z 10% rabatu, na wynajmę powierzchni wystawowej, jeśli decyzje o udziale podejmą do końca 2021 roku.

źródło: promocja-targi.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz