Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Profesjonalny dobór pompy ciepła STIEBEL ELTRON – Twój partner w branży grzewczej

STIEBEL ELTRON prowadzi program, dedykowany Instalatorom pomp ciepła i wentylacji z rekuperacją. Każdy chętny może dołączyć do Programu dla Instalatorów, tym samym stając przed szansą na poszerzenie eksperckiej wiedzy, którą dzieli się doświadczony zespół specjalistów STIEBEL ELTRON.

Profesjonalny dobór pompy ciepła STIEBEL ELTRON – Twój partner w branży grzewczej
Profesjonalny dobór pompy ciepła STIEBEL ELTRON – Twój partner w branży grzewczej

STIEBEL ELTRON to międzynarodowy koncern i jeden z wiodących światowych liderów na rynku w segmentach ogrzewania wody, ogrzewania elektrycznego oraz odnawialnych źródeł energii. Firma od ponad 45 lat rozwija technologię technik grzewczych, głównie ekologicznych pomp ciepła, wykorzystujących odnawialne źródła energii.

„Program dla Instalatorów – Twój partner w branży grzewczej” to projekt STIEBEL ELTRON, dzięki któremu Instalatorzy mogą liczyć na wsparcie doświadczonych ekspertów na każdym kroku realizacji projektu. Partnerstwo jest gwarancją sukcesu, dzięki czerpaniu z wieloletniego doświadczenia zespołu specjalistów, a także indywidualnego podejścia do potrzeb Instalatorów. Poprzez udział w programie, można stać się fachowym Instalatorem STIEBEL ELTRON, tym samym wstępując do grona najwyższej klasy instalatorów w Polsce.

W ramach partnerstwa, eksperci STIEBEL ELTRON zapewnią kompleksowe wsparcie w każdym etapie realizowanego projektu: doradztwo, dobór, montaż i serwis. Instalatorzy skorzystać będą mogli z profesjonalnego doradztwa technicznego, obsługi eksperckiego zespołu, a przy tym wszystkim mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego Instalatora.

dobor2 1 002

Dobór – czyli know-how doświadczonych ekspertów

W ramach drugiej fazy – DOBORU – specjaliści STIEBEL ELTRON bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia do potrzeb Klienta. Instalatorzy objęci Programem, posiadają dostęp do specjalnej platformy wsparcia ToolBox, czyli zbioru porad, instrukcji oraz kalkulatorów, które ułatwiają przygotowanie projektu i kalkulację energetycznego zapotrzebowania domu.

Dzięki ToolBox można kompleksowo przygotować koncepcję techniczną oraz szczegóły rozwiązań, jakie Instalator zaproponuje klientowi końcowemu. W doborze urządzenia i stworzeniu finalnej oferty pomogą eksperci STIEBEL ELTRON, którzy do każdego projektu podchodzą indywidualnie.

Każdy z uczestników Programu dla Instalatorów – Twój partner w branży grzewczej może liczyć na wsparcie w stworzeniu prezentacji techniczno-marketingowej dla klienta w zakresie dobranych koncepcji oraz danych dotyczących eksploatacji i serwisowania urządzeń STIEBEL ELTRON.

Jak zostać Instalatorem STIEBEL ELTRON?

Aby zostać oficjalnym Instalatorem STIEBEL ELTRON? Wystarczy wejść na dedykowaną stronę http://bit.ly/3PhpPKd i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy do Programu dla Instalatorów – Twój partner w branży grzewczej. Po rozpatrzeniu wniosku, odpowiedzialna za projekt osoba skontaktuje się ze wszystkimi Instalatorami i Projektantami, indywidualnie omawiając szczegóły współpracy.

Więcej na: stiebel-eltron.pl

STIEBEL ELTRON POLSKA SP Z O O
Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 223956716
www:stiebel-eltron.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz