Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Oczyszczacze powietrza od Cooper&Hunter dla przedszkola- zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym “Czyste Powietrze”

Halo! Halo! Czy są tu chętne PRZEDSZKOLA do wspólnej zabawy ? Firma Erkul Sp. z o.o. jako jedyny Importer urządzeń (pompy ciepła, klimatyzacje, oczyszczacze powietrza i osuszacze) marki Cooper&Hunter w Polsce serdecznie zaprasza wszystkie Przedszkola do zabawy! Do wygrania oczyszczacze powietrza marki Cooper&Hunter.

Oczyszczacze powietrza od Cooper&Hunter dla przedszkola- zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Czyste Powietrze"
Oczyszczacze powietrza od Cooper&Hunter dla przedszkola- zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Czyste Powietrze"

Warunki zabawy są bardzo proste, wystarczy stworzyć pracę plastyczną o tematyce CZYSTE POWIETRZE i wysłać ją do nas:

(ERKUL Sp. z o.o., ul. Berylowa 7, 82-310 Gronowo Górne)

Konkurs jest podzielony na dwa etapy:

  • I etap to czas na przesyłanie prac konkursowych, ten etap trwa od 08.05.23 do 19.05.23.
  • II etap trwa od 22.05.23 do 05.06.23 (godz. 12:00).

Wszystkie nadesłane prace zostaną umieszczone w formie zdjęcia w poście konkursowym na naszym profilu na Facebook/ CooperHunterPoland, wygrywa ta praca, która zgarnie największą ilość polubień oraz kolejno II i III miejsce.

Daj znać rodzinie, sąsiadom i swoim znajomym, że praca plastyczna z Twojego przedszkola bierze udział w zabawie, powiedz im, że od ilości lajków zdjęcia z pracą przedszkola zależy Wasza wygrana. Wyślij im link do konkursowego postu lub udostępnij post konkursowy na swoim profilu na FB. Każdy sposób jest dobry, ale pamiętaj o zasadach fair play, głosowanie musi być uczciwe i zgodnie z zasadami naszego regulaminu.

Co jakiś czas zerknij ile polubień ma praca konkursowa Twojego przedszkola, dopinguj rodzinę oraz znajomych do głosowania i poczekaj na to co się wydarzy.

Chcesz wziąć udział w zabawie? Świetnie !

Koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem

A zatem, zaczynamy!!!

Wszystkim życzymy powodzenia oraz miłej zabawy 🙂

Cooper&Hunter Poland

kom.: 601 987 602,
emeil: [email protected]
www: cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz