Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Maty grzejne AHT-energooszczędne rozwiązanie dla domu

Advanced Heating Technologies to alternatywny system elektrycznego ogrzewania podłogowego

Maty grzejne AHT-energooszczędne rozwiązanie dla domu
Maty grzejne AHT-energooszczędne rozwiązanie dla domu [ecodom.pl]

Amorficzne maty grzewcze Advanced Heating Technologies to zaawansowany, a jednocześnie prosty w użyciu system elektrycznego ogrzewania podłogowego, zapewniający komfortowe i przyjazne zdrowiu i środowisku warunki użytkowania mieszkań przy minimalnych kosztach inwestycyjnych i eksploatacyjnych. W połączeniu z energooszczędnym systemem wentylacji z odzyskiem ciepła jest zarówno doskonałą alternatywą możliwości zapewnienia zdrowego mikroklimatu wewnętrznego w zielonym budownictwie mieszkaniowym, jak i praktyczną i efektywną metodą modernizacji energochłonnych systemów ogrzewania w budynkach istniejących.

Advanced Heating Technologies jest jednym z liderów w dziedzinie zielonych technologii ogrzewania płaszczyznowego. Tworzy przyjazne środowisku systemy grzewcze dla budynków mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych. Elementy grzejne oparte o amorficzne wstęgi, wykonane ze szkła metalicznego są bardziej sprawne energetycznie, łatwiejsze w montażu, zdrowsze i bezpieczniejsze w użytkowaniu oraz mniej szkodliwe dla środowiska niż tradycyjne systemy ogrzewania wodnego i elektrycznego.

Amorficzne wstęgi grzewcze są także doskonałym źródłem ciepła dla zewnętrznych instalacji przeciwoblodzeniowych, zabezpieczających podjazdy, rampy i patia oraz wejścia do budynków.

Korzyści z zastosowania ogrzewania promiennikowego:

  • sprzyja zdrowiu – działanie nie powoduje ruchu powietrza, a co za tym idzie rozprzestrzeniania się kurzu wywołującego alergie,
  • ciche w użytkowaniu, działa bezszmerowo,
  • ekonomiczne – zużywa o 20-40% mniej energii w stosunku do tradycyjnych systemów ogrzewania,
  • z uwagi na instalację podpodłogową pozostawia swobodę aranżacji wnętrz,
  • nieskomplikowany montaż.

Firma EcoDom jest autoryzowanym dystrybutorem mat grzewczych szwajcarskiej firmy Advanced Heating Technologies w Polsce.

Źródło: ecodom.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz