Reklama
https://h2poland.com.pl/

IBC SOLAR zaprezentuje się na kieleckich targach ENEX

Zrównoważony rozwój, e-mobilność i systemy magazynowania energii. O tych trzech trendach dla branży PV opowie jeden z wystawców, firma IBC Solar, na największych targach energetycznych w Polsce. Oprócz szerokiej oferty systemów montażowych dedykowanym dachom płaskim i skośnym na odwiedzających czeka premiera – prezentacja Centrum Kompetencyjnego. Obiekt powita pierwszych kursantów już w tym roku.

Kieleckie targi ENEX poszerzają grono wystawców

Jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii (ENEX), będących największym tego typu wydarzeniem w Polsce, odbędzie się 8 i 9 marca 2023 w Kielcach. Pośród przedstawicieli branży OZE z 12 krajów znajdzie się także IBC Solar – dostawca kompleksowych rozwiązań fotowoltaicznych. Przedstawicieli firmy można będzie spotkać na stanowisku F-9.

Reklama
oknonet.pl

Międzynarodowe targi energetyczne są niepowtarzalną okazją do zaprezentowania swojej oferty. To również moment do spotkania z obecnymi partnerami i rozmowy na temat najnowszych trendów związanych z przyjazną dla środowiska energią. IBC Solar zaprezentuje swoją ofertę skierowaną do trzech obszarów rynku: instalacji domowych, komercyjnego i przemysłowego oraz elektrowni solarnych. Koncentrując się na zrównoważonym rozwoju i wydajności, portfolio rozwiązań fotowoltaicznych i magazynowych ma na celu sprostanie oczekiwanym szybkim zmianom na rynku energii słonecznej.

W 2023 roku zaprezentujemy rozwiązania z zakresu autokonsumpcji, w tym systemy PV i magazynowania, a także ładowarki do pojazdów elektrycznych w segmencie mieszkaniowym, stanowi to również jeden z głównych trendów w 2023 roku w sektorze komercyjnym i przemysłowym. Pokażemy więc nowe i przyszłe produkty w naszym portfolio oraz nasz plan działania na przyszłość – wyjaśnia Patrik Danz, CSO w IBC Solar.

Najważniejsze produkty dostarczane przez niemieckiego producenta to m.in. systemy montażowe do dachów płaskich i skośnych z różnymi rozwiązaniami zacisków i haków dachowych oraz nowe wysokowydajne moduły. Podczas targów zaprezentują również ofertę polskiego Centrum Kompetencyjnego, które zostanie otwarte już w tym roku. Obiekt umożliwi przeprowadzanie różnego rodzaju szkoleń, m.in. z instalacji systemów montażowych oraz kursów skierowanych dla osób rozpoczynających pracę w branży PV.

Znaczący wzrost kosztów energii prowadzi do osiągnięcia większej niezależności wśród właścicieli domów, jak również klientów komercyjnych i przemysłowych na całym świecie. Ponadto wiele gmin dostrzega obecnie potrzebę uzupełnienia dostaw energii elektrycznej o instalacje fotowoltaiczne. Prezentując nasze rozwiązania na rzecz zrównoważonego rozwoju z przyjazną dla środowiska energią słoneczną na wiodących imprezach branżowych, wspieramy naszych klientów w zakresie szybkiej pomocy w realizacji założeń związanych z transformacją energetyczną, wspierając ich cele związane z zerową emisją – dodaje Patrik Danz.

Zainteresowani udziałem w XXV Międzynarodowych Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX mogą pobrać bilet umożliwiający bezpłatny wstęp na wydarzenie na stronie organizatora.

Źródło: ibc-solar.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz