Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Falownik Solplanet z nagrodą „All Quality Matters Award” od TÜV Rheinland

Falownik do zastosowań komercyjnych Solplanet z serii ASW 80-110K LT zdobył nagrodę String Inverter AQM Award 2023 przyznawaną przez TÜV Rheinland. To wyróżnienie umacnia pozycję marki w branży i potwierdza wysoką jakość produktów z oferty Solplanet.

Falownik Solplanet z nagrodą „All Quality Matters Award” od TÜV Rheinland
Falownik Solplanet z nagrodą „All Quality Matters Award” od TÜV Rheinland

TÜV Rheinland to międzynarodowa, niezależna organizacja, specjalizująca się w testach, certyfikacji, szkoleniach i doradztwie w obszarze bezpieczeństwa, jakości oraz zrównoważonego rozwoju. Swoją nagrodę „All Quality Matters Award” przyznaje produktom spełniającym określone standardy i kryteria jakości, bezpieczeństwa i innowacji. Wyróżnienie to jest uważane za jedno z najbardziej wiarygodnych na rynku i ustanawia standardy jakości i wydajności w przemyśle.

Trójfazowy inwerter fotowoltaiczny Solplanet z serii ASW 80-110K LT to flagowy produkt AISWEI, właściciela marki Solplanet. Jest on przeznaczony dla użytkowników przemysłowych i komercyj-nych. Jego niezawodność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone wieloma realizacjami na całym świecie.

Firma AISWEI, na rynkach zagranicznych, w tym polskim, działająca pod marką Solplanet, od ponad 15 lat zajmuje się badaniami i rozwojem oraz produkcją inwerterów fotowoltaicznych i hybrydowych, ładowarek EV oraz inteligentnych systemów zarządzania energią. Ma dziś ponad 200 patentów potwierdzających innowacyjne podejście do wytwarzania czystej energii.

Wyróżnienie od TÜV Rheinland jest kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów. Na co dzień dbamy nie tylko o wydajność i efektywność urządzeń, ale też o ich doskonały design oraz łatwość użytkowania. Bardzo się cieszymy, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione na arenie międzynarodowej – mówi Sylwia Koza, Regional Marketing Director w Solplanet.

AISWEI, firma-matka Solplanet, ma siedzibę główną w Szanghaju oraz biura na terenie Azji, Europy, Ameryki Południowej, Afryki i Oceanii. Jej misją jest prosta idea: energia słoneczna dla każdego.

Solplanet

tel. +48 13 492 61 09
e-mail: [email protected]
www: solplanet.net/pl
facebook: SolplanetPolska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz