.
Reklama
https://ecoflow.com
.

V Narodowy Kongres Biometanu

V Narodowy Kongres Biometanu [źródło: magazynbiomasa.pl]
V Narodowy Kongres Biometanu [źródło: magazynbiomasa.pl]

Czas na biometanowy boom?
Zainteresowanie biometanem jest coraz większe. To sektor niezwykle rozwojowy, a szczególnie w ostatnim czasie także w naszym kraju dostrzega się jego wielki potencjał. V Narodowy Kongres Biometanu organizowany przez wydawcę Magazynu Biomasa będzie okazją do przyjrzenia się sektorowi biometanowemu i próbą odpowiedzi na pytanie czy rok 2022 będzie można nazwać przełomowym dla biometanu w Polsce.
Konferencja odbędzie się 30 i 31 maja 2022 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Reklama
oknonet.pl

V Narodowy Kongres Biometanu – sprawdź program

Zakres tematyczny V Narodowego Kongresu Biometanu
V Narodowy Kongres Biometanu jest platformą wymiany doświadczeń oraz wypracowania optymalnego dla Polski modelu biznesowegow sektorze biometanu.
Tegoroczny program wydarzenia będzie dotyczył m.in. perspektyw produkcji biometanu w Polsce, technicznych aspektów zatłaczania biometanu do sieci gazowej, wsparcia dla biometanu, a także potencjału „zielonego” wodoru produkowanego m.in. z biometanu.

Zarejestruj się na V Narodowy Kongres Biometanu

Dla kogo?
Do udziału w Kongresie zapraszamy inwestorów planujących budowę biogazowni, właścicieli działających instalacji biogazowych, technologów i zarządców biogazowni odpadowych i oczyszczalnianych, właścicieli dużych gospodarstw rolnych, przetwórców rolno-spożywczych, kierowników ubojni i ferm drobiu, dostawców technologii i urządzeń, doradców finansowych i ubezpieczeniowych, polskich i europejskich stowarzyszeń, przedstawicieli administracji rządowej i samorządów.

źródło: V Narodowy Kongres Biometanu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz