Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Nowe szkolenia z Eploo !

Nowe szkolenia z Eploo !
Nowe szkolenia z Eploo ! [źródło: www.eploo.pl]

Z radością informujemy, że w nadchodzącym tygodniu organizujemy dwa wyjątkowe szkolenia!

Pierwsze z nich jest dedykowane monterom  instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Będziemy omawiać najnowsze technologie i metody montażu, aby zapewnić uczestnikom pełne zrozumienie procesu oraz skuteczne wykonanie swoich obowiązków.

Drugie szkolenie dotyczy gazów cieplarnianych, w szczególności f-gazów. Skupimy się na zrozumieniu i świadomy, zarządzaniu tymi substancjami, które mają wpływ na zmiany klimatyczne. Uczestnicy będą mieli okazję poznać najnowsze regulacje, procedury i technologie związane z ograniczaniem emisji gazów cieplarnianych. Naszym celem jest dostarczenie praktycznej wiedzy, która pomoże uczestnikom wprowadzić zrównoważone praktyki w swojej pracy.

Oba szkolenia są doskonałą okazją do rozwoju zawodowego i zdobycia cennych umiejętności w swojej branży. Zapewniamy wysokiej jakości materiały szkoleniowe, doświadczonych trenerów oraz interaktywne sesje, które umożliwią uczestnikom aktywne uczestnictwo i wymianę doświadczeń.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów i dołączenia do naszego wyjątkowego szkolenia

Czekamy na Was z niecierpliwością!

Sprawdź naszą ofertę na www.eploo.pl  oraz  https://www.facebook.com/eploopl

Źródło: eploo.pl

Eploo Sp. z o.o.
Mazowiecka 11/49,
00-052 Warszawa
tel. 571500336
e-mail: [email protected]
www.eploo.pl
https://www.facebook.com/eploopl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz