Reklama
http://www.multitherma.com/

Przewodnik Akustyczny Izolacji Technicznych od Paroc Polska

Przewodnik Akustyczny Izolacji Technicznych od Paroc Polska
Przewodnik Akustyczny Izolacji Technicznych od Paroc Polska [Źródło: paroc.pl]

Współczesne wymagania dla systemów HVAC i instalacji przemysłowych sprawiają, że projektanci i wykonawcy muszą sięgać po izolacje, które nie tylko zapewniają dobre parametry termoizolacyjne, lecz także skutecznie chronią przed hałasem. Aby pomóc profesjonalistom w dobraniu optymalnego rozwiązania, Paroc Polska opublikował nowy Przewodnik Akustyczny Izolacji Technicznych.

Niezbędnym warunkiem komfortowego środowiska życia czy pracy jest ograniczenie hałasu. Pomóc w tym mogą produkty izolacyjne PAROC, które znajdują szerokie zastosowanie m.in. w instalacjach wentylacyjnych i urządzeniach tłumiących w budynkach, a także na statkach, gdzie zapewniają niezbędny komfort podróży załodze i pasażerom. Ze względu na swoją włóknistą i porowatą strukturę, wełna kamienna nie tylko świetnie sprawdza się jako izolacja akustyczna, lecz zapewnia także dobre właściwości dźwiękochłonne.

Aby ułatwić profesjonalistom szybkie znalezienie i porównanie właściwości pochłaniania dźwięków produktów izolacyjnych dla systemów HVAC, instalacji przemysłowych oraz branży stoczniowej, specjaliści Paroc Polska zebrali je wszystkie razem w jednym miejscu. W przewodniku znaleźć można także zestawienia prezentujące tłumienie wtrąceniowe rozwiązań dla rurociągów i kanałów instalacyjnych.

Jak to działa?

Nawigacja i szukanie danych jest intuicyjne. Aby szybko przejść do wykresów prezentujących interesujące nas właściwości akustyczne, wystarczy kliknąć konkretną pozycję w spisie treści. Aby zobaczyć zestawienie gęstości oraz dostępne grubości produktów w danym segmencie, wystarczy, że wciśniemy przycisk „Powrót do listy produktów”. W dowolnym momencie możemy się też cofnąć do początku, klikając „Powrót do spisu treści” – przycisk ten znajduje się na każdej ze stron, co umożliwia szybkie i bezproblemowe znalezienie interesujących nas tabel i wykresów.

Przewodnik Akustyczny Izolacji Technicznych jest dostępny bezpłatnie na stronie producenta www.paroc.pl

 

Źródło: paroc.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz