Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

NFOŚiGW zaprasza na webinarium poświęcone nowemu mechanizmowi wsparcia inwestycji w efektywność energetyczną budynków

Webinarium, którego gospodarzem będzie Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poświęcone będzie nowemu mechanizmowi wsparcia inwestycji w efektywność energetyczną budynków w oparciu o umowę o poprawę efektywności energetycznej EPC (Energy Performance Contract).

NFOŚiGW zaprasza na webinarium poświęcone nowemu mechanizmowi wsparcia inwestycji w efektywność energetyczną budynków na podstawie umowy o poprawę efektywności energetycznej EPC (Energy Performance Contract).
NFOŚiGW zaprasza na webinarium poświęcone nowemu mechanizmowi wsparcia inwestycji w efektywność energetyczną budynków na podstawie umowy o poprawę efektywności energetycznej EPC (Energy Performance Contract). [Źródło: www.gov.pl]

Spotkanie odbędzie się 26 października 2021 r. w godz. 10.00-12.00.
Tematy, które będą poruszone na szkoleniu to:

-szczegóły dotyczące wzoru umowy o poprawie efektywności energetycznej EPC (Energy Performance Contract) między właścicielem termomodernizowanego budynku i przedsiębiorstwem usług energetycznych ESCO (Energy Service Company)
-zasady wynagradzania ESCO
-kwestię kontraktów i ich kwalifikacji PPP/EPC w wydatkach budżetowych JST.

Program „Renowacja z gwarancją oszczędności EPC (Energy Performance Contract) Plus” kierowany jest do Jednostek Samorządu Terytorialnego, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych.
Zgodnie z załażeniem ma on oferować wkład dotacyjny na termomodernizację w budynkach wielorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Wypłata dotacji będzie możliwa pod warunkiem przedłożenie umowy o poprawę efektywności energetycznej EPC zawartej między beneficjentem programu a przedsiębiorstwem ESCO. W ramach realizacji programu zostaną udostępnione przez NFOŚiGW wzory umów oraz zapewni wsparcie doradcze.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy: https://cutt.ly/xRy12pM. Udział w nim jest bezpłatny. Na stronie organizatora możemy dowiedzieć się, że link do wydarzenia zostanie przesłany najpóźniej dzień przed do osób zarejestrowanych, tam też znajdziemy pełną agendę webinaru.

NFOŚiGW liczy na to, iż poza udziałem w wydarzeniu, jego uczestnicy aktywnie włączą się w wymianę opinii i pomysłów na tematy poruszane zarówno przez ekspertów z NFOŚiGW jak i Columbus Energy. Organizator podkreśla przy tym, iż bez zmobilizowania kapitału prywatnego, zbudowania modeli biznesowych, a także rozwiązań prawnych dla wszystkich zainteresowanych trudno będzie realizować wyzwania w zakresie klimatyczno-energetycznym.

źródło: www.gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz