Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

We Wrocławiu uruchomiono centrum szkoleniowe dla instalatorów i klientów indywidualnych

Polacy stawiają na pompy ciepła, lecz aby osiągnąć maksimum korzyści z tego typu nowoczesnego systemu ogrzewania, powinni korzystać z doradztwa ekspertów na każdym etapie inwestycji. Stiebel Eltron (STE), producent rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych, uruchomił we Wrocławiu centrum szkoleniowe, w którym zarówno specjaliści, jak i osoby prywatne mogą zapoznać się z technologiami i produktami. Oferowane wsparcie obejmuje projektowanie instalacji, doradztwo techniczne i instalacyjne, a także aspekty związane z prawidłowym serwisem wyposażonych w wiele elementów elektronicznych urządzeń.

We Wrocławiu uruchomiono centrum szkoleniowe dla instalatorów i klientów indywidualnych
We Wrocławiu uruchomiono centrum szkoleniowe dla instalatorów i klientów indywidualnych

Uruchomione pod koniec września br. we Wrocławiu Centrum Szkoleniowe Stiebel Eltron, na powierzchni prawie 250 m kw., oferuje dobrze wyposażoną i komfortową przestrzeń szkoleniową oraz ekspozycję powietrznych i gruntowych pomp ciepła czy przepływowych ogrzewaczy wody. Dzięki temu szkolenia będą mogły być prowadzone nie tylko w tradycyjny sposób, przy użyciu systemu audiowizualnego, lecz również z wykorzystaniem prezentacji konkretnych urządzeń. Z perspektywy instalatorów ma to duże znaczenie. Domknięciem oferty centrum jest wystawa pojemnościowych ogrzewaczy wody, wentylacji z odzyskiem ciepła i ogrzewaczy pomieszczeń. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Irysowej w kompleksie Bielany Business Point. W jego otwarciu uczestniczyli Andrzej Maciejewski, Prezes Zarządu Stiebel Eltron Polska, Stephan Pähler, dyrektor sprzedaży w Europie Środkowej STE i Peter Slavkovský, dyrektor sprzedaży w Europie Wschodniej STE.

Stiebel Eltron Centrum Szkoleniowe Wroclaw 1 002

Uruchomienie nowego centrum szkoleniowego to dowód na rozwój firmy, a jednocześnie mocny akcent jej zaangażowania w regionie dolnośląskim. Nowoczesna przestrzeń z ekspozycją urządzeń i technologii zapewnia możliwość, aby „na żywo” zobaczyć pracujące pompy ciepła i ocenić na przykład ich poziom głośności. Polacy coraz chętniej korzystają z pomp ciepła do ogrzewania swoich domów czy innych typów obiektów. To z pewnością pozytywny trend. Istotnym elementem inwestycji w nowoczesne rozwiązania grzewcze jest odpowiednie planowanie instalacji i montaż urządzeń. Warto na tym etapie wesprzeć się wiedzą specjalistami. Właśnie z myślą o podnoszeniu kompetencji swoich partnerów Stiebel Eltron uruchomił centrum. Zapewni to, by oferowane przez nich rozwiązania, zawsze dobierane pod indywidualne potrzeby danego użytkownika, były najbardziej efektywne w zakresie wydajności i efektywności kosztowej. Centrum dedykowane jest potrzebom architektów, projektantów czy serwisów, jednak także klienci indywidualni mogą przyjść i obejrzeć urządzenia oraz uzyskać fachowe informacje, porady i wsparcie.

Stiebel Eltron Centrum Szkoleniowe Wroclaw 2 002

Fachowość współpracujących instalatorów bezpośrednio przekłada się na satysfakcję kupujących. STIEBEL ELTRON przywiązuje szczególnie dużą wagę do wspierania swoich partnerów w rozwoju wiedzy o produktach. Współczesne systemy grzewcze i wentylacyjne są bowiem jak nowoczesne samochody, wyposażone w liczne elementy elektroniczne, co sprawia że „złota rączka” może sobie z nimi nie poradzić. Dobór rozwiązania, instalacja i serwis, wszystkie te elementy składają się na całkowity koszt inwestycji. Ich jakość zależy od wiedzy doradców. Zapewnić jej jak najwyższy poziom – to jeden z celów uruchomienia ośrodka we Wrocławiu.

STIEBEL ELTRON POLSKA SP Z O O
Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 223956716
www:stiebel-eltron.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz