Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Technologie IGLOO to Twoje oszczędności

IGLOO, polski lider branży chłodniczej, zaprezentował na targach ENEX w Kielcach (7-8.02) swoją nową pompę ciepła typu powietrze-woda – IGLOO MultiTherma. To innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcje ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania wody użytkowej w jednym systemie.

Technologie IGLOO to Twoje oszczędności
Technologie IGLOO to Twoje oszczędności

IGLOO gwarantuje, że pompa ciepła IGLOO MultiTherma zapewnia niezrównaną wydajność i niezawodność w każdych warunkach klimatycznych. Pompa ciepła IGLOO MultiTherma pracuje z pełną mocą nawet przy temperaturze zewnętrznej wynoszącej -15 st. C, a także bez przerwy, nawet gdy temperatura powietrza spadnie do -25 st. C.

Urządzenie występuje w 3 wariantach: 12kW, 17kW, 21kW

Pompa ciepła IGLOO MultiTherma została poddana rygorystycznym testom, które potwierdziły jej doskonałe parametry i bezpieczeństwo. Co ważne – jest i będzie na liście ZUM.

MultiTherma3 2 3 metki 002

Niespotykana dotąd wydajność i niezawodność

  • Klasa efektywności energetycznej : A+++/A+++
  • Znamionowa wydajność grzewcza (A7/W35) : 5,4 kW
  • Maksymalna wydajność grzewcza (A7/W35) : 12,9 kW
  • COP (A7/W35) : 5,43
  • Maksymalna wydajność chłodnicza (A35/W18) : 10,5 kW
  • EER (A35/W18) : 3,54
  • Rodzaj czynnika chłodniczego : R290 (propan)
  • Poziom ciśnienia akustycznego (mierzony w odległości 3 m) 40 db (A)
  • Sterowanie aplikacją

Wielka gratka dla przedsiębiorstw mających zapotrzebowanie jednocześnie na ciepło i chłód.

Firma IGLOO zaprezentowała również System MlutiEnergy; technologię dzięki której koncern ORLEN zbudował stację paliw, która samodzielnie wytwarza prawie 90 % prądu potrzebnego do jej działania. Targi ENEX już za nami ale firma IGLOO zapowiedziała, że na targach HVAC EXPO , które odbędą się w dniach 27-29 lutego 2024 r. w Warszawie zaprezentuje zarówno pompy ciepła IGLOO MultiTherma jak i wyżej wspomniany system MultiEnergy – innowacyjne rozwiązanie dla obiektów komercyjnych pozwalające na osiągnięcie celu NetZero.

igloo2024 18 002

Więcej informacji na temat przewag konkurencyjnych pomp ciepła IGLOO MultiTherma można znaleźć na oficjalnej stronie producenta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz