Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Stworzone, by chronić Twój majątek

Transformacja energetyczna w naszym kraju, wchodzi na wysokie obroty. Zmiany prawne oraz aspekt ekonomiczny wymuszają termomodernizację naszych domostw. Nowoczesną i zgodną z wizją przyszłości metodą ogrzewania są pompy ciepła. Zajmując się montażem tych urządzeń, napotkaliśmy problem, do którego rozwiązania do tej pory nie było na rynku. Postanowiliśmy to zmienić.

Stworzone, by chronić Twój majątek
Stworzone, by chronić Twój majątek

Problem

Montując pompę ciepła, musimy się liczyć z kosztem rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, z czego największym kosztem jest jednostka zewnętrzna pompy. Urządzenie średniej klasy kosztuje ok. 30 000 zł i… stoi na dworze, przykręcone 4 śrubkami. Jego odkręcenie i odłączenie od instalacji zajmuje dwóm osobom mniej niż minutę.

Kto zarabia prócz instalatora?

Wiedzą o tym również złodzieje. Wysoki popyt na te urządzenia oraz łatwość ich nabycia w drodze kradzieży, skutkować będzie coraz większą ilością skradzionych urządzeń. Kradzież a później zerwanie naklejki z numerem seryjnym jest o wiele prostsze, niż przebicie nr VIN w samochodzie a cena urządzenia niejednokrotnie przewyższa cenę samochodu.

zestaw 002

Rozwiązanie

Naszym celem było stworzenie systemu alarmowego skonstruowanego do ochrony naszych pomp.

Testując wiele wiele stworzonych od podstaw urządzeń, w końcu wypuściliśmy do ogólnodostępnej sprzedaży taki, który w pełni spełnia nasze standardy.

Źródło: alarmdopompy.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz