Reklama
http://www.multitherma.com/

STIEBEL ELTRON wprowadził promocję na pompy ciepła MONOBLOK

W okresie od kwietnia do końca grudnia 2021 r. można skorzystać ze specjalnej promocji na rozwiązania dedykowane nowym i modernizowanym budynkom.

STIEBEL ELTRON wprowadził promocję na pompy ciepła MONOBLOK
STIEBEL ELTRON wprowadził promocję na pompy ciepła MONOBLOK [Źródło: stiebel-eltron.pl]

MONOBLOK to hermetycznie zamknięta na etapie produkcji konstrukcja pomp ciepła, z fabrycznie zamkniętym układem chłodniczym. Prosta w instalacji, bezpieczna dla Użytkownika.

W nowych budynkach pompy ciepła mają doskonałą wydajność. Dodatkowo można je podłączyć do systemu wentylacji, który umożliwia centralną regulację temperatury i jakości powietrza. Ich niskie zużycie w naturalny sposób pomaga zminimalizować koszty ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody.

W budynkach modernizowanych zastąpienie tradycyjnych systemów grzewczych powietrzną pompą ciepła przynosi duże oszczędności finansowe. Prosty montaż jest możliwy dla szerokiej gamy budynków, od domków letniskowych po budynki komercyjne, często przy wykorzystaniu istniejącej instalacji grzewczej. Rezygnując ze starych i nieefektywnych pieców czy kotłów warto skorzystać
z dofinansowania w ramach programu CZYSTE POWIETRZE: stiebel-eltron.pl

⇒ Pakiety STIEBEL ELTRON objęte PROMOCJĄ

Pakiet dedykowany do nowych domów o powierzchni 100-220 m2 – HPA 8 Plus COOL FLEX Set. Pakiet zaprojektowany na potrzeby nowych i modernizowanych domów o powierzchni 100-400 m2 w trzech opcjach mocy – HPA 7/10/13 Premium COOL BASIC Set.

Wielofunkcyjna centrala grzewcza z wbudowaną powietrzną pompą ciepła – LWZ 8 CS Premium. Przeznaczona do nowych domów o powierzchni do 200 m2.

Wszystkie pakiety zostały objęte 3 letnią gwarancją z pełnym osprzętem STIEBEL ELTRON z możliwością przedłużenia do 5 lat.

MONOBLOKOWE pompy ciepła w promocyjnych cenach i 3 prostych krokach

KROK 1 Sprawdź propozycje, wypełnij formularz i wyślij, TUTAJ: pompaciepla.com.pl
KROK 2 Otrzymasz dedykowaną ofertę od partnera STIEBEL ELTRON w Twoim regionie.
KROK 3 Podejmij decyzję, czy chcesz skorzystać z oferty.

⇒ Więcej informacji na: stiebel-eltron.pl

Źródło: stiebel-eltron.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz