Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Ruszyła nowa strona internetowa Immergas

Immergas właśnie uruchomił nową stronę internetową. Przejrzysta i intuicyjna w obsłudze pozwoli na łatwe znalezienie poszukiwanych informacji. Rozwiązania technologiczne użyte na stronie sprawiają, że jest ona bardziej atrakcyjna zarówno dla użytkowników, jak i klientów biznesowych.

Ruszyła nowa strona internetowa Immergas
Ruszyła nowa strona internetowa Immergas

Nowa strona została podzielona na dwie strefy: dla użytkowników urządzeń (obecnych i przyszłych) oraz dla klientów biznesowych. Taki podział umożliwił lepszą i dokładniejszą personalizację treści i wygodny dostęp do informacji.

W pierwszej – w przyjazny i komfortowy sposób użytkownicy zapoznają się z najnowszymi produktami firmy, ich działaniem i zaletami. Znajdą informację o serwisie i gwarancji, a także dowiedzą się gdzie mogą zakupić produkty Immergas. W tej strefie umieszczone zostały również linki umożliwiające łatwy i szybki dostęp do panelu klienta. Dzięki temu rejestracja urządzenia w celu wydłużenia gwarancji jest jeszcze łatwiejsza, podobnie jak logowanie się do istniejącego konta i sprawdzenie informacji np. o terminie gwarancji.

Strona dla klientów biznesowych również została podzielona na działy dla profesjonalistów, tak aby każdy bez względu na to, czy jest instalatorem, serwisantem czy projektantem znalazł informacje, które będą dla niego najbardziej użyteczne. Serwisanci i instalatorzy współpracujący z Immergas bez problemu będą mogli zalogować się do swoich systemów bezpośrednio z nowej strony oraz odnaleźć dane techniczne urządzeń.

Nowością jest blog, gdzie są publikowane, zarówno newsy z życia firmy, jak i praktyczne porady dotyczące ogrzewania. Łatwe sortowanie opublikowanych artykułów dzięki zastosowaniu kategorii daje możliwość szybkiego dotarcia do interesujących nas treści.

Nową stronę projektowaliśmy z myślą o naszych klientach i ich potrzebach. To, co było dla nas najważniejsze to wysoka funkcjonalność i intuicyjna nawigacja. Chcieliśmy możliwie jak najprościej przekazać najważniejsze informacje o naszych produktach, a także stworzyć możliwość do poznania nas jako organizacji. – mówi Magdalena Oskiera, Dyrektor marketingu Immergas.

Zastosowanie wygodnego rozwiązania do zarządzania pozwoli na ciągłe udoskonalanie strony i jej aktualizację. Dzięki temu firma może szybko i łatwo odpowiadać na potrzeby użytkowników, a tym samym zdobyła realny wpływ zwiększenie zadowolenia klientów.

Od niedawna działa również fanpage Immergas na Tiktoku. Zapraszamy do obserwowania!

Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony Immergas.

Źródło: immergas.pl

Immergas Polska Sp.z o.o.
ul. Dostawcza 3a
93-231 Łódź
tel. +48 42 649 36 00
e-mail: [email protected]
www: https://www.immergas.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz