Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Pompy ciepła Thermatec PLUS C LINE – nowość 2023

Użycie pomp ciepła w gałęzi przemysłowej staje się coraz bardziej popularne, ich efektywność jest coraz większa, a powszechność stosowania wynika z ekonomii. Pompy ciepła THERMATEC PLUS „C” LINE dają możliwość indywidualnego dopasowania układu do potrzeb obiektu.  Pompy  doskonale sprawdzą się przy ogrzewaniu różnych obiektów wielkopowierzchniowych.

Pompy ciepła Thermatec PLUS C LINE - nowość 2023
Pompy ciepła Thermatec PLUS C LINE - nowość 2023 [źródło: www.thermatec.pl]

Nadrzędnym celem firmy Home Star jest zadowolenie klienta, dlatego wprowadzane na rynek urządzenia wykonane z podzespołów renomowanych światowych producentów oraz materiałów zapewniających długą i bezproblemową obsługę. Od początku działalności firma przywiązuje dużą wagę do wizerunku swoich produktów, a mając za cel zredukowanie emisji dwutlenku węgla do środowiska i ograniczenie globalnego ocieplenia, marka THERMATEC w swoich urządzeniach wykorzystuje czynnik roboczy R290. Czynnik R290 jest uznawany za czynnik o największym potencjale rozwojowym w branży. Finalnie w niedalekiej przyszłości będzie to jeden z czynników roboczych dopuszczonych w Unii Europejskiej. R290 pomaga osiągnąć globalny cel neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla, dzięki wskaźnikowi GWP, a jego właściwości termodynamiczne przewyższają pod tym względem inne powszechnie stosowane czynniki.

 

Czym cechuje się pompa ciepła Thermatec PLUS C LINE  i jakie są jej zalety?

  • Posiada ultra wydajny system pomp ciepła o dużej mocy do 800 kw  dwutlenku węgla do środowiska i ograniczenie globalnego ocieplenia
  • Pompy ciepła Thermatec PLUS „C” LINE można łączyć nawet do 16 jednostek, co daje pełną swobodę budowy systemu o odpowiedniej mocy
  • Kompaktowa obudowa i nowoczesny wygląd
  • Moduł DTU – pompa pod stałą kontrolą
  • Cicha praca
  • DC – urządzenie inwerterowe
  •  Wysoka wydajność grzewcza, nawet przy niskich temperaturach
  • Łatwy montaż i regulacja pracy urządzenia
  • Czynnik roboczy R290 – Nowa generacja
  • do 3 lat gwarancji

Thermatec PLUS C LINE posiada wysoką klasę efektywności energetycznej A++ oraz szeroki zakres pracy urządzenia do -25°C grzanie / do 45°C chłodzenie, co daje doskonałe parametry efektywności energetycznej pomp ciepła.

Firma Home Star posiada w swoim asortymencie również mniejsze jednostki do zastosowań domowych – NOWOŚĆ 2023 Druga Generacja jednostek z linii PLUS S LINE.

 

0

 

 

Zaufaj nam i wejdź na   www.thermatec.pl  aby poznać więcej szczegółów!

Źródło: homestar.pl

Home Star Sp. z o.o.
Misjonarzy Oblatów MN 20A,
40-129 Katowice
tel. biuro: (+48) 32 722 02 03
tel. sprzedaż:(+48) 533 222 223
e-mail: [email protected]
www.homestar.pl 
www.thermatec.pl
https://www.facebook.com/homestarfotowoltaika/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz